Międzynarodowe Targi Rowerowe LWÓW BIKE-EXPO

lwów bike-expo

Rowery na ukraińskich drogach – targi Lwów Bike Expo zakończone!

Ponad 50 firm z Ukrainy i Polski wzięło udział w targach Lwów Bike Expo. Wydarzenie trwało od 27 do 29 września, a miejscem spotkania sklepów rowerowych, producentów części i miłośników jednośladów było lwowskie centrum wystawiennicze Gal Expo.

Rynek wschodni wciąż się rozwija – mieszkańcy Ukrainy szukają nie tylko pomysłów na biznes, ale także miejsc zbytu dla swoich sklepów i serwisów. Targi Lwów Bike Expo stały się doskonałą platformą wymiany doświadczeń i wiedzy sprzedażowej, miejscem zapoznania się z ofertą polskich i ukraińskich firm.

Organizatorami wydarzenia były Targi Kielce, Gal Expo oraz Boomerang Boardshop.

lwów bike-expo We lwowskim centrum targowym Gal Expo można było spotkać producentów rowerów, akcesoriów rowerowych, ale także odzieży sportowej. Wśród marek, które zaprezentowały swoją ofertę na sezon 2019 można było spotkać firmy takie jak Merida, Brunox, czy produkujące rowery i zabawki dla dzieci PUKY.

Ukrainę odwiedzili także przedstawiciele instytucji podróżniczych, którzy podczas konferencji opowiadali o turystyce rowerowej, ścieżkach i drogach rowerowych. Swoje prezentacje wygłosiło Polska Organizacja Turystyczna, a Lwowskie Stowarzyszenie Rowerowe promowało inicjatywy służące poprawie infrastruktury rowerowej w stolicy Ukrainy.

Sklepikarze i serwisanci mogli skorzystać ze szkoleń dotyczących montażu rowerów, ale także nowoczesnej sprzedaży oraz świadomego prowadzenia biznesu związanego z jednośladami.

Wydarzenie cieszyło się dużą popularnością wśród lwowiaków. Polscy wystawcy podkreślali otwartość na współpracę naszych wschodnich sąsiadów. Debiutujące wydarzenie przyniosło wiele pozytywnych biznesowych rozmów i kontraktów.