Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

paragiełda, tll - przeleć się na targi
tll paragiełda

Entuzjaści modelarstwa redukcyjnego spotkają się w Targach Kielce!

MODEL KIT EXPO, czyli Targi Modelarstwa Redukcyjnego to wydarzenie, którego ideą są coroczne spotkania przedstawicieli firm reprezentujących branżę zajmującą się projektowaniem, produkcją i kolportażem modeli redukcyjnych z form plastikowych, żywicznych i kartonowych.

Targi mają szansę skupiać w jednym miejscu liczących się na rynku modelarskim producentów i jednocześnie promować firmy debiutujące w branży. W Targach Kielce będzie można zapoznać się z popularnymi produktami i nowościami rynku, a jednocześnie w związku z organizowanym festiwalem modelarstwa redukcyjnego, zwiedzić wystawę modeli już zbudowanych.

Targi Modelarstwa Redukcyjnego dedykowane są przede wszystkim szerokiej grupie entuzjastów budowy modeli, ale również pasjonatów historii i ewolucji techniki. Stwarzają okazję do integracji osób związanych  bezpośrednio z modelarstwem redukcyjnym, ale również pasjonatów militariów i techniki cywilnej. Ambicją organizatorów jest wykreowanie wyjątkowego wydarzenia dla wymiany doświadczeń,  idealnego do rozmów handlowych.

Wydarzenie współtworzy Świętokrzyskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych.


Współorganizator

więtokrzyskie stowarzyszenie modelarzy redukcyjnych więtokrzyski festiwal modeli redukcyjnych klub modelarstwa sportowego

Zagraniczni partnerzy

armorama kitmaker  

Patronat medialny

wyborcza kielce minireplika dla pilota 
samoloty port lotniczy radom Kagero Publishing
Militaria super model  

Aktualności

Nowy partner Paragiełdy

Nowy partner Paragiełdy

06.07.2017

Już po raz drugi w Targach Kielce odbędą się Targi Lotnictwa Lekkiego Paragiełda. Wydarzenie zyskało właśnie nowego partnera - firmę Instrumenty Geodezyjne Tadeusz Nadowski