Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

paragiełda, tll - przeleć się na targi
tll paragiełda

Entuzjaści modelarstwa redukcyjnego spotkają się w Targach Kielce!

MODEL KIT EXPO, czyli Targi Modelarstwa Redukcyjnego to wydarzenie, którego ideą są coroczne spotkania przedstawicieli firm reprezentujących branżę zajmującą się projektowaniem, produkcją i kolportażem modeli redukcyjnych z form plastikowych, żywicznych i kartonowych.

Targi mają szansę skupiać w jednym miejscu liczących się na rynku modelarskim producentów i jednocześnie promować firmy debiutujące w branży. W Targach Kielce będzie można zapoznać się z popularnymi produktami i nowościami rynku, a jednocześnie w związku z organizowanym festiwalem modelarstwa redukcyjnego, zwiedzić wystawę modeli już zbudowanych.

Targi Modelarstwa Redukcyjnego dedykowane są przede wszystkim szerokiej grupie entuzjastów budowy modeli, ale również pasjonatów historii i ewolucji techniki. Stwarzają okazję do integracji osób związanych  bezpośrednio z modelarstwem redukcyjnym, ale również pasjonatów militariów i techniki cywilnej. Ambicją organizatorów jest wykreowanie wyjątkowego wydarzenia dla wymiany doświadczeń,  idealnego do rozmów handlowych.

Wydarzenie współtworzy Świętokrzyskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych.


Na targi MODEL KIT EXPO zapraszają:

VBF Group slupeks  

Współorganizatorzy:

więtokrzyskie stowarzyszenie modelarzy redukcyjnych więtokrzyski festiwal modeli redukcyjnych klub modelarstwa sportowego

Zagraniczni partnerzy:

armorama kitmaker  

Patronat medialny

wyborcza kielce minireplika dla pilota 
samoloty port lotniczy radom Kagero Publishing
Militaria super model  

Aktualności

Wybrzeże Toskanii w Targach Kielce

Wybrzeże Toskanii w Targach Kielce

10.08.2017

Modułowy model redukcyjny Grupy VBF składający się z dworców kolejowych Follonica i San Vincenzo, stacji transformatorowej Campiglia Marittima oraz przybrzeżnej linii kolejowej wraz z pociągami będzie można zobaczyć podczas MODEL KIT EXPO, które odbędą się w Targach Kielce od 7 do 8 października.

Klub Modelarstwa Sportowego z Kielc na TLL i Model Kit Expo w Targach Kielce

Klub Modelarstwa Sportowego z Kielc na TLL i Model Kit Expo w Targach Kielce

07.08.2017

Jest kolejny partner jesiennych targów modelarstwa redukcyjnego i lotnictwa lekkiego!

Nowy partner Paragiełdy

Nowy partner Paragiełdy

06.07.2017

Już po raz drugi w Targach Kielce odbędą się Targi Lotnictwa Lekkiego Paragiełda. Wydarzenie zyskało właśnie nowego partnera - firmę Instrumenty Geodezyjne Tadeusz Nadowski