Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

wystawa gołębi rasowych, królików i drobiu ozdobnego

Najpiękniejsze gołębie w Targach Kielce w styczniu 2019 roku

Miłośnicy pięknych i rzadkich gołębi spotkają się podczas Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza od 26 do 27 stycznia 2019.

Podczas Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w halach Targów Kielce po raz kolejny pojawi się wiele wspaniałych i rzadkich ptaków. Zeszłoroczną wystawę, która od 27 do 28 stycznia odbyła się w Targach Kielce, odwiedziło blisko 5 800 zwiedzających. Obejrzeli oni 4500 najpiękniejszych gołębi ze 177 ras, a także 404 okazy drobiu ozdobnego w 44 rasach.

W halach Targów Kielce pośród wielu wspaniałych gołębi można było znaleźć tak ciekawe rasy jak  maściuch polski czy kapucyn staroholenderski. Na pewno najbardziej popularne na kieleckiej wystawie  były polskie długodziobe lotne, zwane również srebrniakami. Wśród drobiu ozdobnego wyróżniały się natomiast ogromne bojowe gęsi z Rosji, rasa niezwykle rzadko spotykana w naszym kraju. Wydarzenie organizowane w Targach Kielce to także okazja  dla hodowców do zaopatrzenia się w najlepszej jakości akcesoria dla gołębi, odżywki dla gołębi oraz karmy dla tych ptaków.

Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza 2019 zapowiada się równie ciekawie jak poprzednie edycje wydarzenia organizowane w Targach Kielce. Zapraszamy od 26 do 27 stycznia.


Aktualności

Krajowa Wystawa Gołębi Rasowych już za dwa tygodnie

Krajowa Wystawa Gołębi Rasowych już za dwa tygodnie

15.01.2019

4800 okazów gołębi rasowych, drobiu ozdobnego i królików będzie można zobaczyć w Targach Kielce w weekend 26-27 stycznia.


 

Organizator:

  logo_pzhgr

 

 

 

 

 

Patronat honorowy:

wystawa-golebi-kraj-b-logo-golebie-i-drobny-inwentarz

 

 

 

 

 Patronaty:

wystawa-golebi-b-logo-golebnik wystawa-golebi-b-logo-fauna-i-flora
VideoLotnik mojegolebie300x76
wystawa-golebi-b-logo-twoj-golebnik wystawa-golebi-b-logo-zloty-golab
 wystawa-golebi-b-logo-radio-kielce  
   

Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner