Budzimy lato!

Chociaż kalendarz sugeruje, że do lata jeszcze daleko, w Centrum Kongresowym Targów Kielce chociaż smakiem wrócimy do gorącego czasu wakacji. Już po raz kolejny będziemy prezentować z jak wielu produktów regionalnych może zasłynąć nasz region. „Smak i Kształt Lata”, który ugości nas regionalnymi produktami  i smakołykami.

Jarmarkowi będą towarzyszyło muzyczne tło - VI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej. Festiwal odbędzie się od 1 do 3 grudnia.

Rozwój turystyczno-poetyckiego nurtu muzycznego wśród amatorskich zespołów wokalno-instrumentalnych oraz promocja Kielc, jako miejsca spotkań na szlakach turystycznych Gór Świętokrzyskich, to założenia jakie stawia sobie przedsięwzięcie.

Festiwal na dwa dni zagości w Targach Kielce. Pierwszego dnia, tj. 1 grudnia, odbędzie się Przegląd Konkursowy. Tego dnia usłyszymy najlepsze zespoły wyłonione przez komisję konkursową do ścisłego finału. Jury, w składzie: dr Andrzej Mochoń, Janusz Deblessem, Jerzy Krużel, Leszek Ślusarski, Piotr Frankowicz, Leszek Osterczy, wybierze laureatów.

Podsumowaniem przeglądu będzie Koncert Galowy Laureatów, który odbędzie się 2 grudnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Udział wezmą w nim nie tylko zwycięzcy zmagań artystycznych, ale także gwiazdy wieczoru. 

 

jarmark przy kominku 2017


Aktualności

Kominek już po raz 5. zapłonął w Targach Kielce

Kominek już po raz 5. zapłonął w Targach Kielce

03.12.2016

W Centrum Kongresowym Targów Kielce rozpoczął się Koncert Galowy Laureatów piątego festiwalu nurtu piosenki poetyckiej i turystycznej. Muzyczne tło ubarwia jarmark produktów regionalnych „Smak i Kształt Lata”

Gwiazdy Festiwalu „Przy Kominku”

Gwiazdy Festiwalu „Przy Kominku”

28.11.2016

Koncert Galowy Laureatów Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej oprócz muzycznej podróży z laureatami Przeglądu Konkursowego jest również okazją do spotkania z gwiazdami tego gatunku. Wśród nich między innymi formacja „U Studni” oraz Jerzy Filar z zespołem

Zaproszenia na festiwal "Przy Kominku" już gotowe

Zaproszenia na festiwal "Przy Kominku" już gotowe

23.11.2016

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku”, który towarzyszy Jarmarkowi Smak i Kształt Lata, coraz bliżej. Od 2 do 3 grudnia w Kielcach ponownie zagoszczą muzycy Krainy Łagodności. Już można odbierać bezpłatne zaproszenia.

Znamy już konkursową czternastkę!

Znamy już konkursową czternastkę!

21.11.2016

2 grudnia w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "PRZY KOMINKU" odbędzie się Przegląd Konkursowy, w którym 14 podmiotów muzycznych powalczy o ciekawe nagrody