przy kominku - kiermasz świąteczny 1 grudnia 2018 Muzyka Krainy Łagodności w Kielcach

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku" oraz towarzyszące mu wydarzenia: Kiermasz Świąteczny i Giełda Płyt Winylowych i Płyt CD to propozycja Centrum Kongresowego Targów Kielce. Muzyka Krainy Łagodności, świętokrzyskie smaki oraz piękne rękodzieło zagoszczą od  30 listopada do 1 grudnia w kieleckim centrum wystawienniczym.

VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku" to niszowa impreza, która jest wizytówką Kielc i pokazuje potencjał ludzi i samego miasta. Muzycznym klimatom towarzyszyć będzie wiele atrakcji m.in. Kiermasz Świąteczny, Giełda Winyli i Płyt CD z punktami odsłuchu muzyki oraz plebiscyt stoisk z regionów miast i miejscowości wykonawców biorących udział w Festiwalu.

Festiwal „Przy Kominku”

Głównym założeniem festiwalu jest rozwój turystyczno-poetyckiego nurtu muzycznego wśród amatorskich zespołów wokalno-instrumentalnych w ramach otwartych przeglądów konkursowych. Program festiwalu „Przy Kominku” opiera się o dwa wydarzenia: Przegląd Konkursowy (pierwszego dnia) i Koncert Galowy Laureatów (drugiego dnia), podczas którego uczestnicy walczą o nagrodę publiczności i gwiazd muzycznej sceny piosenki literackiej, autorskiej, turystycznej czy poezji śpiewanej. Zespoły reprezentujące scenę Krainy Łagodności będą zmagały się o Grand Prix Festiwalu, nagrody finansowe oraz specjalną nagrodę organizatora imienia Grzegorza Pecla.

Więcej

Patronat medialny:

TVP3 Kielce Radio Kielce radio em

Aktualności

Kiermasz Świąteczny podczas Festiwalu „Przy Kominku”

Kiermasz Świąteczny podczas Festiwalu „Przy Kominku”

13.11.2018

Rozpocznij sezon Bożonarodzeniowy z Targami Kielce. Czekają na Ciebie, m.in. wykonane ręcznie ozdoby choinkowe, biżuteria i wyroby ceramiczne, a także smaki świętokrzyskie i ekologiczne produkty.

Rozpocznij sezon świąteczny z Targami Kielce!

Rozpocznij sezon świąteczny z Targami Kielce!

09.11.2018

Już w grudniu w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się klimatyczny Kiermasz Świąteczny, jednym z jego wystawców są NitkiAtki w towarzystwie igły i szydełka.

Kiermasz świąteczny z unikalną biżuterią

Kiermasz świąteczny z unikalną biżuterią

08.11.2018

W Centrum Kongresowym Targów Kielce podczas świątecznego bazaru będzie można zakupić niezwykłe wyroby rękodzielnicze, m.in. biżuterię sutasz. Kiermasz Świąteczny odbędzie się 1 grudnia.

Giełda Winyli i Płyt CD w Targach Kielce

Giełda Winyli i Płyt CD w Targach Kielce

08.11.2018

Muzyczny klimat Krainy Łagodności dopełni giełda czarnych krążków. Drugiego dnia Festiwalu „Przy Kominku” w Centrum Kongresowym Targów Kielce od godziny 15.00 do 21.00 odbędzie się muzyczny bazar.