rękodzieło - wiosna 2018

Zimowa edycja targów Rękodzieło przed nami!

Wiosną ubiegłego roku ponad 50 wystawców z całej Polski pokazywało swoje produkty tysiącom gości odwiedzających Targi Kielce. Teraz czas na kolejną edycję. Targi Rękodzieło będą się odbywały od 30 listopada do 1 grudnia.

Wśród wystawców znajdą się między innymi firmy produkujące odzież i tekstylia, biżuterię z kamienia czy drewniane modele budynków. Na zwiedzających będą czekali również twórcy ręcznie wykonanych serwet i obrusów.

Kocyki, kołderki, poduszeczki, ale także beciki i pajacyki z nowoczesnych materiałów – to znowu coś dla rodziców, jeżeli chcą uzupełnić garderobę swoich pociech. Podczas wiosennej edycji ogromną popularnością cieszyły się także własnoręcznie wykonanie obroże, smycze i szelki dla psów. Właściciele czworonogów mogli wybierać spośród różnych wzorów oraz materiałów. Zachwyt śród małych zwiedzających, szczególnie damskiej części, wzbudziły mebelki i domki dla lalek wykonane w 100% z drewna. 

Równocześnie z zimową edycją Targów RĘKODZIEŁO odbywać się będą targi AGROTRAVEL&ACTIVE LIFE, ECO STYLE oraz HEALTH&BEAUTY, które w ubiegłym roku odwiedziło 20 tysięcy osób.Aktualności

Najmłodsi też pokochali rękodzieło

Najmłodsi też pokochali rękodzieło

21.04.2018

Własnoręcznie wykonane zabawki - taką niezwykłą nagrodę otrzymali mali uczestnicy warsztatów rękodzielniczych odbywających się drugiego dnia Międzynarodowych Targów Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO w Targach Kielce.

Burda partnerem Targów Rękodzieło

Burda partnerem Targów Rękodzieło

17.04.2018

Tegoroczna VII edycja Międzynarodowych Targów Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO w Targach Kielce, to oprócz licznego grona wystawców i zróżnicowanej oferty, wyjątkowi partnerzy, do których grona dołączyła właśnie Burda Polska

Blogowy zawrót głowy w Targach Kielce

Blogowy zawrót głowy w Targach Kielce

16.04.2018

Targi Dom, Ogród i Ty, Agrotravel, Eco-Style, Rękodzieło – tak wiele imprez w tym samym czasie. Jak się w tym połapać? Targi Kielce na wiosnę łączą siły z kieleckimi blogerkami, które w humorystyczny sposób i z lekkim dystansem pomogą Wam odnaleźć się w napiętym programie kwietniowych imprez

Rękodzieło dla… czworonogów!

Rękodzieło dla… czworonogów!

03.04.2018

Targi Rękodzieło gromadzą miłośników domowych dekoracji, oryginalnych zdobień czy niepowtarzalnych ubrań. Jednak podczas tegorocznej edycji, która zaczyna się już 20 kwietnia w Targach Kielce, o ciekawe dodatki będą mogli zadbać również właściciele czworonogów.

Warsztaty podczas targów Rękodzieło

Warsztaty podczas targów Rękodzieło

07.03.2018

Dzieci i dorośli, chłopcy i dziewczynki – wszyscy znajdą coś dla siebie. Podczas targów Rękodzieło, które trwać będą od 20 do 22 kwietnia w Targach Kielce będzie można wziąć udział w warsztatach

Przyjdź na Targi – uszyj misia!

Przyjdź na Targi – uszyj misia!

13.02.2018

Podczas VII Międzynarodowych Targów Rzemiosła Artystycznego „Rękodzieło” nie może zabraknąć warsztatów! Tym razem podczas trwającego od 21 do 22 kwietnia wydarzenia zapraszamy na kurs szycia na maszynie! To prawdziwa gratka dla fanów rękodzieła!

Święty Mikołaj odwiedził dzieci!

Święty Mikołaj odwiedził dzieci!

10.12.2017

Długo wyczekiwany gość przybył do najmłodszych zwiedzających drugiego dnia VI Ogólnopolskie Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO!

Jedyne takie warsztaty na targach RĘKODZIEŁO!

Jedyne takie warsztaty na targach RĘKODZIEŁO!

09.12.2017

W sobotę 9 grudnia w Targach Kielce odbyły się jedyne w swoim rodzaju świąteczne warsztaty szycia na maszynie, rzeźbienia w drewnie oraz wykonywania tradycyjnych słowiańskich lalek-motanek, a wszystko to w ramach VI Ogólnopolskich Targów Rzemiosła Artystycznego Rękodzieło.


Patronat honorowy: 

wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta


Patronat medialny:

kreda jarmarki-kiermasze  radio em
Radio Kielce echo dnia cichotka

Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner