O rybach i pieniądzach

Jak skorzystać z dofinansowania unijnego w latach 2014-2020?

Zasady wsparcia finansowego z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 będą jednym z wielu ważnych tematów I Kongresu Rybactwa Śródlądowego, organizowanego 27 listopada w Targach Kielce przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego . Specjalistyczny kongres doskonale uzupełnia WYSTAWĘ RYBACTWA ŚRÓDLĄDOWEGO - pierwszego targowego wydarzenia tej branży w Polsce, które odbędzie się 27-28 listopada.  

Swój udział w kongresie potwierdził Dariusz Zdybel - Dyrektor Departamentu Wsparcia Rybactwa w Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa, który w swym wystąpieniu omówi zasady ubiegania się o wsparcie finansowe z programu, zakładającego dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego. Podobnie jak w latach 2007-2013, kiedy to realizowano Program Operacyjny „Ryby”, tak w ramach nowej perspektywy dofinasowania unijnego, wsparciem objęto także rybołówstwo śródlądowe, przetwórstwo oraz akwakulturę.

Przypomnijmy, że w ramach EFMiR przyznano Polsce ponad 531 mln euro. Znaleźliśmy się wśród państw, które otrzymały najwięcej środków - za Hiszpanią, Francją i Włochami.

Pierwsza WYSTAWA RYBACTWA ŚRÓDLĄDOWEGO w targach Kielce odbywa się w tym samym czasie co debiutujące Targi Sadownictwa i Warzywnictwa HORT-TECHNIKA.   


Aktualności

Świętokrzyskie karpie na pierwszej Wystawie Rybactwa Śródlądowego

Świętokrzyskie karpie na pierwszej Wystawie Rybactwa Śródlądowego

28.11.2015

Polska słynie z hodowli karpia, jego roczna produkcja to około 20 tysięcy

Uroczysta gala Hort-Techniki

Uroczysta gala Hort-Techniki

28.11.2015

Wręczono medale, nagrody i wyróżnienia

200 osób na I Kongresie Rybactwa Śródlądowego

200 osób na I Kongresie Rybactwa Śródlądowego

27.11.2015

Znakomici prelegenci, wielu zainteresowanych, ważne tematy

Ruszyły kolejne targi!

Ruszyły kolejne targi!

27.11.2015

Targi Sadowniczo-Warzywnicze HORT-TECHNIKA i Wystawa Rybactwa Śródlądowego już rozpoczęte


Partnerzy medialni

banner
banner