III Sympozjum cynkownicze

"Ekonomia i ekologia w cynkowaniu"

 

Już po raz III w dniach 9-11 marca 2016 roku, podczas VII Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE w Kielcach  REMIX S.A. będzie współorganizatorem Międzynarodowego Sympozjum Cynkowniczego, które odbędzie się 10 marca 2016r. w Sali SIGMA.

Hasłem przewodnim spotkania jest temat „Ekonomia i Ekologia w cynkowaniu”. Mamy nadzieję, że tegoroczne zagadnienia zaspokoją ciekawość i wzbogacą wiedzę każdego z naszych uczestników:

  • Analiza branży cynkowniczej na rynkach: polskim, czesko - słowackim oraz WNP
  • Nowoczesne rozwiązania w procesie przygotowania powierzchni stali pod powłokę cynkową
  • Aspekty ekonomiczne i ekologiczne w budowie urządzeń do cynkowania
  • Prace badawczo-rozwojowe REMIX S.A.

W ramach bloków tematycznych dotyczących technologii i linii do cynkowania zaprezentowane zostaną osiągnięcia jednostek naukowo-badawczych w danej dziedzinie cynkowania. Wsparcie naukowe zapewnią prelegenci z Politechniki Śląskiej, Warszawskiej i Częstochowskiej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej. Przewidujemy również prelekcje  producentów wyposażenia cynkowni.

Wzorując się na latach ubiegłych, jesteśmy głęboko przekonani, że wspólne spotkanie osób zajmujących się cynkowaniem ogniowym od strony praktycznej, naukowo-badawczej, jak również produkcji urządzeń wyposażenia cynkowni pozwoli na wymianę doświadczeń, która zaowocuje kolejnymi wdrożeniami. 

Terminy: Wcześniejsza rejestracja:do 31.01.2016 r.                     Termin zgłoszenia uczestnictwa: do 19.02.2016 r.

Osoba do kontaktu:

Sylwia Kowalik-Lichuta, tel. 068 475 54 67, email: s.kowalik@remixsa.pl

Formularz zgłoszenia do pobrania pod adresem: Sympozjum Cynkownicze

sympozjum cynkownicze