XIX Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO

sacroexpo - targi sakralne

Z połączenia wiary, sztuki i biznesu – Targi SACROEXPO

XIX Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO, to najważniejsze wydarzenie branży sakralnej w Europie. Ta, jedyna w swoim rodzaju impreza to nie tylko wydarzenie komercyjne, ale też kulturalne. Kolejna edycja już od 11 do 13 czerwca w Targach Kielce.

sacroexpo SACROEXPO już od ponad 19 lat stanowi wspaniały dowód na zgodne koegzystowanie sfery sacrum z biznesem. Kielecką wystawę odwiedza rokrocznie ponad pięć tysięcy gości. Oprócz bogatej oferty produktów dedykowanych kościołom, mają oni możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami sztuki sakralnej i dewocjonaliów, nowymi technologiami w budownictwie sakralnym oraz w dziedzinie konserwatorskiej. Zakres branżowy wystawy stanowi przekrój całej branży. Wśród wystawców nie zabraknie zatem przedstawicieli firm specjalizujących się w budownictwie, architekturze i rewitalizacji obiektów i nekropolii. W Kielcach można będzie zapoznać się z ofertą branży muzycznej oraz środowisk twórczych. Na gości targów czeka przegląd szat i naczyń liturgicznych, a także pełen wachlarz wydawnictw religijnych. SACROEXPO jest miejscem prezentacji czołowych przedstawicieli branży sakralnej na świecie. Podczas ubiegłorocznej edycji, swoją ofertę przedstawiło ponad 280 wystawców z 13 krajów całego świata: Polski, Stanów Zjednoczonych, Słowenii, Ukrainy, Węgier, Włoch, Hiszpanii, Rosji, Niemiec, Macedonii, Grecji, Portugalii i Słowacji.

sacroexpo O wyjątkowości  SACROEXPO nie świadczą jednak jedynie imponujące statystyki. Na powierzchni 16 tysięcy metrów kwadratowych mamy bowiem możliwość obserwacji koegzystencji dwóch, wydawać by się mogło, skrajnych obszarów: sacrum i biznesu. Wręczenie Medalu Papieskiej Rady ds. Kultury, koncerty, wystawy, międzynarodowe konferencje z udziałem wybitnych osobistości, stanowią o wyjątkowości kieleckich targów. SACROEXPO już od lat wpisuje się
z powodzeniem nie tylko w kalendarz najistotniejszych wydarzeń branży sakralnej, ale także najważniejszych wydarzeń kulturalnych w naszym kraju.

SACROEXPO to największe targi B2B branży sakralnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Cieszą się doskonałą opinią zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających (98% usatysfakcjonowanych uczestników). Targi to nie tylko przegląd najnowszych osiągnięć branży, ale przede wszystkim bogaty program wydarzeń towarzyszących z udziałem najznakomitszych przedstawicieli sfery kultury i sztuki.

Zapraszamy od 11 do 13 czerwca.