XXIV Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

dom - zdjęcie główne Dla miłośników pięknych domów i klimatycznych wnętrz

Najpopularniejsze targi w Polsce, dedykowane sympatykom budownictwa mieszkaniowego i aranżacji wnętrz po raz kolejny odbędą się w Kielcach! XXIV Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM już od 7 do 9 kwietnia w Targach Kielce

Wiosna to czas zmian. Często dotyczą one naszych  przestrzeni. Przeprowadzki i remonty to temat, który ma oddane grono swoich wielbicieli. To właśnie z myślą o nich, na początku kwietnia organizowane są targi DOM – miejsce pomysłów i inspiracji dla każdego, kto planuje zmienić swoje cztery kąty.

Tutaj zobaczyć można zastosowanie najnowszych technologii w budownictwie mieszkaniowym, a także poznać trendy w urządzaniu wnętrz. Co roku, na stoiskach prezentowane jest zarówno podstawowe, jak dodatkowe wyposażenie dla każdego domu. O tym, jakie materiały i dlaczego wybrać mówią najlepsi branżowi specjaliści. Wydarzenie każdego roku odwiedza 25 000 zwiedzających.

 

targi dom 2016 Tutaj kompleksowo urządzisz dom!

Podczas tegorocznej edycji będzie zapoznać się między innymi z: ofertą materiałów budowlanych, okien, drzwi, bram, systemów kominowych, instalacji wodnych i kanalizacyjnych czy ogrzewania. Ponadto prezentowane będą meble, oświetlenie, wyposażenie łazienek, schody oraz posadzki.  Szeroką ofertę swoich usług zaprezentują architekci oraz firmy budowlano – instalacyjne. Na stoiskach nie zabraknie projektów budowlanych i ofert bankowych. Uzupełnieniem bogatego wachlarza produktów i usług są instytucje i wydawnictwa branżowe.

 Targom DOM towarzyszą między innymi XXIV Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY.