XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

dom targi mieszkaniowe Zapraszamy do DOMu - XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

Targi Dom to już tradycja. Od ponad 25 lat profesjonaliści z branży budowlanej spotykają się z właścicielami mieszkań i domów, aby zaproponować im nowoczesne rozwiązania. Wydarzenie jest także doskonałą okazją do poznania najnowszych trendów w architekturze i budownictwie, wśród zwiedzających nie brakuje więc specjalistów tych dziedzin.

Targi od lat cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród mieszkańców Kielc, jak i całego regionu świętokrzyskiego. Co roku właściciele nieruchomości, a także przyszli posiadacze domów i mieszkań mają okazję do zapoznania się z szeroką ofertą firm.

Materiały budowlane

Wśród firm, które zaprezentują swoją ofertę w Targach Kielce nie zabraknie producentów materiałów budowlanych – firm specjalizujących się w produkcji cegieł, dachówek czy materiałów izolacyjnych. Stoiska przedsiębiorców związanych z branżą stolarską, wypełnią okna i drzwi wewnętrzna i zewnętrzne. Szeroką gamę paneli, desek wielowarstwowych czy parkietów zaprezentują producenci podług. Nie zabraknie także producentów terakoty i płytek ceramicznych.

dom - targi wyposażenia wnętrz Aranżacja wnętrz

Meble kuchenne, kominki i kotły grzewcze, a nawet domowe sauny – zwiedzający targów Dom mają okazję zapoznać się z najnowszymi trendami wykończenia wnętrz. Profesjonaliści pomogą dobrać odpowiednie akcesoria łazienkowe, a specjaliści podpowiedzą jak odpowiednio dobrać domowe ogrzewanie.

Wśród stoisk pojawią się także meble: pojemne szafy, wygodne łóżka czy oryginalne stoły i krzesła. Designerskie dodatki zaskoczą wszystkich miłośników dekoracji i aranżacji wnętrz.

Strefa doradców

Tradycją i dopełnieniem wystawy jest specjalnie zorganizowana strefa doradców „Wnętrza dla Ciebie – Inspiracje 2019”. Zasiadający w niej architekci, projektanci ogrodów, a także doradcy ubezpieczeniowi i kredytowi służyli swoją radą wszystkim tym, którzy mieli budowlane i dekoracyjne wątpliwości.