Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

XIX Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH

ekotech EKOTECH 2018 – ekologia i biznes w międzynarodowym wydaniu

Maszyny, urządzenia i technologie, a także warsztaty, seminaria i spotkania, czyli XIX Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH już 28 lutego w Targach Kielce.

Podczas targów zaprezentowane zostaną firmy zajmujące się szeroko rozumianą działalnością w obszarze ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Zakres branżowy wystawy obejmuje nie tylko odzysk, unieszkodliwianie, segregację i transport odpadów, ale także m.in. wspomaganie gospodarki odpadami, czyli badania, analizy, projektowanie i realizację inwestycji. Na zwiedzających targi czekać będą również przedstawiciele firm trudniących się m.in. produkcją i dystrybucją wyrobów dla gospodarki odpadowej, czy systemów i urządzeń do oczyszczania ścieków przemysłowych i komunalnych. Nie zabraknie również oferty przedsiębiorstw oferujących urządzenia do utrzymania czystości ulic, budynków, pomieszczeń i sprzętu do pielęgnacji zieleni. Zeszłoroczna edycja targów zgromadziła 50 firm z wyżej wymienionego zakresu, m.in. z Niemiec, Szwecji i Włoch. Ich produkty obejrzało 4700 gości.

ekotech Oprócz bogatej oferty wystawienniczej, targi mają do zaproponowania również aspekt edukacyjny. Od przeszło osiemnastu lat, EKOTECH stanowi platformę wymiany doświadczeń i wiedzy z zakresu ekologii i gospodarki odpadami. Tegoroczna edycja nie będzie w tym aspekcie wyjątkiem.  Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w wielu konferencjach i warsztatach poruszających tematykę ich codziennej pracy. W tegorocznym programie targów, znalazły się, m.in. VI Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami B jak BIOodpady. Praktyczne problemy zbiórki, gromadzenia, transportu oraz recyklingu energetycznego i nawozowego bioodpadów, konferencje: „Zielone innowacyjne technologie i finasowanie z Norwegii” , Ekolog dla Samorządów, czy Wyzwania dla samorządów – recykling i finansowanie systemu gospodarki odpadami. Targi uatrakcyjni Objazdowa Wystawa Strażnicy Planety i Giełda Recyklingu. 

Jak co roku, targom towarzyszyć będą XXII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XVII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia. Zapraszamy już 28 lutego 2018.