XIII Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO - TIL

Traffic-Expo

Infrastruktura buduje się z nami!

Targi TRAFFIC–EXPO – TIL już w maju w Targach Kielce 

 

Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO – TIL to wydarzenie, które już po raz 13. odbędzie się w Kielcach. Wystawa kompleksowo odpowiada na potrzeby branży infrastrukturalnej i z roku na rok przyciąga do kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego coraz więcej specjalistów.

Najbliższa edycja targów TRAFFIC-EXPO – TIL, która odbędzie się od 9 do 11 maja 2017 roku, koncentrować się będzie wokół innowacji w infrastrukturze dla: transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i wodnego, a także wokół utrzymania istniejącej sieci komunikacyjnej.

Traffic-Expo Na stoiskach prezentowane będą między innymi: systemy zarządzania ruchem, systemy bezpieczeństwa, oznakowanie, inżynieria ruchu, systemy i urządzenia ostrzegania o niebezpieczeństwie czy ekrany i bariery dźwiękoszczelne. Wystawcy zaprezentują również nowoczesne rozwiązania, a wśród nich: technologie ochrony środowiska, technologie i osprzęt infrastrukturalny, sieci elektroenergetyczne i telekomunikacyjne  oraz oprogramowanie i urządzenia do pobierania opłat. Uzupełnieniem bogatej oferty technologicznej będą firmy projektowe i wykonawcze, a także szeroki wachlarz firm związanych z obiektami usługowymi, jak: stacje benzynowe, parkingi, motele itd.

Jednocześnie z targami TRAFFIC-EXPO – TIL odbywać się będą wystawy związane z drogownictwem – AUTOSTRADA–POLSKA, maszynami budowlanymi – MASZBUD, pojazdami użytkowymi – ROTRA oraz technologiami parkingowymi – Europarking