Projektanci i designerzy na Fashion for Kids

fashion for kids - strefa projektantów i designerów Premierowe targi Fashion for Kids to okazja dla młodych projektantów na rozwój zawodowy! Wystawa organizowana w formule B2B odbędzie się od 28-29 czerwca w kieleckim ośrodku targowym.

Nowa wystawa stworzona została z potrzeby przedsiębiorców i ma być dodatkową biznesową przestrzenią dla rozwijającego się sektora tekstyliów dziecięcych. Z myślą o projektantach, designerach i stylistach powstanie specjalna strefa. Organizatorzy wydarzenia wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży odzieżowej stwarzają okazję do nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy wystawcami a projektantami. Podczas Targów Kontraktacyjnych Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych w Targach Kielce młodzi twórcy będą mogli zaprezentować swoje najlepsze projekty, a wybranym wystawcom – portfolio.

Aby wziąć udział w Strefie Projektantów, zorganizowanej w ramach targów Fashion for Kids, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie fashionforkids.pl i przesłać go na adres pasek.karolina@targikielce.pl.

Strefa znajduje się w hali E i będzie otwarta od godziny 10.00 do 17.00, 28-29 czerwca w Targach Kielce. Wstęp do strefy jest bezpłatny, za okazaniem identyfikatora.