Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

XIII Salon Kosmetyki i Fryzjerstwa Ślubnego VENUS

venus Zdrowie i uroda znalazły swoje miejsce w Targach Kielce

Targom Ślubnym już od lat towarzyszy Salon Fryzjerstwa i Kosmetyki Ślubnej VENUS. Ponad 4,5 tysiąca zwiedzających tegoroczne targi, w ślubnym zamieszaniu również mieli okazję poznać tajniki jak w tym najważniejszym dniu zadbać o kondycję ciała. Wśród ponad 140 wystawców ważne miejsce zajęli również eksperci od piękna.

Suknie ślubne, garnitury, obrączki, fotograf, dekoracje, samochód… lista ślubno-weselnych potrzeb jest długa. Przyszli małżonkowie chcą, aby w tym najważniejszym dniu wszystko było idealnie. Kościół i sala pięknie przystrojone, muzyka na światowym poziomie, jedzenie rodem z Master Chef’a i najistotniejsze – zachwycająca para młoda.

Suknia jak z bajki i garnitur szyty na miarę to jedna strona ślubnego wizerunku Młodej Pary. Fryzura i makijaż wymaga odpowiedniego przygotowania. Podczas tegorocznego Salonu VENUS eksperci od ślubnego fryzjerstwa podpowiadali jakie ułożenia włosów są najmodniejsze w tym sezonie. Zarówno Panie, jak i Panowie mogli zasięgnąć porad specjalistów jak przygotować swoją cerę i ciało, aby nic nie zmąciło radości tej pięknej uroczystości zaślubin jaka przed nimi.

XII Salon Kosmetyki i Fryzjerstwa Ślubnego VENUS towarzyszyły Ogólnopolskim Targom Ślubnym Modny Ślub.