Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Targi Lotnictwa Lekkiego

paragiełda Polskie lotnictwo lekkie sukcesywnie się rozwija, co roku rejestruje się około 30 nowych maszyn. Samoloty są nie tylko w posiadaniu osób prywatnych, coraz więcej firm decyduje się na taki zakup i tak nowoczesny środek lokomocji. Mając na uwadze, że Polska jest największym rynkiem zbytu w tej części Europy, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę promocji produktów przemysłu lotniczegoTargi Lotnictwa Lekkiego w Kielcach, które zadebiutowały z sukcesem w roku ubiegłym, a odwiedziło je 1500 miłośników podniebnych wojaży.

Myśląc, o szczególnym miejscu producentów z naszego regionu Europy, zapraszamy Państwa do wystawienia swoich produktów w ramach tego wydarzenia. Będzie to nie tylko doskonały sposób prezentacji własnej oferty, ale także szerszego przedstawienia siły i specjalizacji całej branży lotniczej. Wierzymy, że udział w targach pozwoli Państwu nawiązać wiele biznesowych relacji, które zaowocują wkrótce wzrostem biznesu.

paragiełda Targi Kielce utrzymują bezpośrednią relację z 40 tysiącami klientów będących wystawcami blisko 75 imprez targowych oraz ponad 700 konferencji organizowanych co roku. Co roku odwiedza nas 250 000 zwiedzających. Jako drugi ośrodek wystawienniczo-kongresowy w Europie Środkowo-Wschodniej zapewniamy naszym wystawcom i gościom zaplecze organizacyjne, wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu podobnych imprez.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, na szczególny czas, jaki wybraliśmy dla Targów Lotnictwa Lekkiego. Październik to koniec sezonu, ale również dobry czas planowania zakupów i inwestycji na kolejny rok - dla Państwa to wyjątkowa możliwość prezentacji nowości mających wcześniej swoje premiery. Dlatego wierzymy, że dzięki unikatowemu charakterowi naszych targów to wyjątkowe spotkanie ludzi branży przyniesie ogromne korzyści. Poza częścią wystawienniczą, zapraszamy Państwa także na prelekcje dotyczące branży lotniczej, ruchu lotniczego, prezentacje nowych modeli, pokaz filmów lotniczych i wiele innych.

Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia Targów Lotnictwa Lekkiego w Kielcach!