Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Światowy format - goście specjalni

 

Sławek hesja Krajniewski Zapraszamy na spotkanie ze Sławkiem Krajniewskim.

Lotnictwo i fotografia. Te dwie pasje od wczesnego dzieciństwa przepełniają życie hesji. Miejsca ich przecięcia zawsze znaczone są zdjęciami lotniczymi. Fotografie Sławka Krajniewskiego to nie tylko dokumentalno-techniczna archiwizacja lotnictwa. Autor za ich pomocą opowiada ciekawe historie, oddaje niepowtarzalny klimat, pokazuje to, co w lotnictwie najważniejsze – jego dynamikę i piękno!

CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Roman Peczka - Chyba każdy słyszał powiedzenie, że najpiękniejsze są: kobieta w tańcu, koń w galopie i żaglowiec pod pełnymi żaglami. Ja dokładam do tego samolot w locie. Wróćmy na chwilę do żaglowca. Wielu z nas podczas wizyty w porcie go widziało. Ma on wtedy na pokładzie klar portowy i nie ujawnia całej swojej urody. Żagle stawiane są po wyjściu z portu, na pełnym morzu. Chcąc zobaczyć jego pełną krasę, musimy wybrać się razem z nim. Analogicznie jest z samolotami. Wyjątkowość tego rodzaju zdjęć polega przede wszystkim na ich niepowtarzalności. 

CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Jacek Rutkiewicz Miłośników kajakarstwa zapraszamy na spotkanie z Jackiem Rutkiewiczem „Jaru” - Instruktorem Turystyki i Rekreacji Polskiego Związku Kajakowego i Przodownikiem Turystyki Kajakowej PTTK. Spotkanie odbędzie się 7–8 października w Targach Kielce.

Kim jest Jacek „Jaru” Rutkiewicz? Od urodzenia związany z Kielcami i regionem. Absolwent  Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach, nauczyciel biologii, przyrodnik i ekolog. Szkoleniem i nauczaniem zajmuje się nieprzerwanie od 30 lat.

CZYTAJ WIĘCEJ >>>