X Targi Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING

stom

Targi stom-BLECH & CUTTING 2017 

Już niebawem przed nami kolejna edycja wydarzenia, będącego częścią Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce.

Zapraszam na kolejną edycję Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce, imprezy która odbędzie się 
w dniach 28-30 marca 2017 r. w Targach Kielce i będzie największą w swojej historii.

Targi STOM – promowane jako Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce, to cykl imprez organizowanych od 10. lat w marcu w Targach Kielce:

  • stom-TOOL (narzędzia skrawające i oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, producenci i dystrybutorzy obrabiarek)
  • stom-BLECH (producenci maszyn do obróbki blach i rur oferujący najwyższej klasy maszyny i urządzenia)
  • CUTTING (technologie cięcia, w tym maszyny do cięcia laserowego i plazmowego) *SPAWALNICTWO (maszyny, urządzenia i akcesoria spawalnicze oraz przemysłowe roboty spawalnicze)
  • Wirto-Procesy (wirtualizacja procesów technologicznych)
  • Druk 3D – jedyna tak profesjonalna impreza w Polsce i jedna z największych tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Każdego roku na kieleckich targach, w ramach Targów Obróbki Blach i Rur pojawiają się licznie producenci oferujący najwyższej jakości maszyny i urządzenia dla szeroko rozumianego sektora technologii obróbki blach, profili  i rur. Będzie można zobaczyć innowacyjne technologie, m.in.: transportu i systemów składowania blach, cięcia, gięcia i formowania blach, obróbki rur i profili jak również technologie obróbki powierzchniowej blach. Obecne będą również firmy oferujące oprogramowanie CAD/CAM, wspomagające komputerowe projektowanie i sterowanie procesami obróbki blach.

stom W tym roku na targach stom-BLECH & CUTTING obecni są licznie producenci maszyn do obróbki blach oferujący najwyższej klasy maszyny i urządzenia, m.in. TRUMPF, ABH Trzesniewski, PRIMA POWER, BLM Włochy, ADIGE Włochy, POLTEKNIK, BAYKAL, ERMAKSAN, APOLLO, MITSUBISHI, BOSCHERT, ADIRA, PRIMA POWER, POL-SVER, CNC-PROJEKT, MVD INAN, TECHNOLOGIE FORMOWANIA METALI, SALVAGNINI Włochy.

Oprócz wyżej wymienionych marek można będzie zobaczyć ponadto: 4ISP, BOMAR, PILOUS BAND-SAW czy STROJNÍ PILY wszystkie z Czech. W ofercie nie zabraknie również maszyn do cięcia laserowego czy plazmowego, m.in. na stoiskach firm TRUMPF, YAMAZAKI MAZAK, AWEXIM, ECKERT, POLTRA, POLTEKNIK, STIGAL, PRIMA-POWER, EAGLE, APX Technologie, czy KT7 CNC, AJAN Turcja, INANLAR Turcja, AMOB Portugalia czy  SWATYCOMET Słowenia.

„Ta część Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce stom-BLECH & CUTTING to zarazem największe pod względem powierzchni ekspozycje targowe prezentowane w kieleckim ośrodku targowym. Również pokazywane maszyny należą do największych pod względem tonażu i gabarytów. Szczególnie maszyny do cięcia laserowego i plazmowego to bardzo precyzyjne urządzenia, których proces przygotowania do działania na czas targów trwa kilka dni. To wielkie wyzwanie logistyczne i spedycyjne dla wszystkich naszych Partnerów. Część z maszyn już po zakończeniu targów pojedzie od razu do Klientów – mówi Piotr Pawelec – Dyrektor Projektu.

Tegoroczna edycja to najbardziej reprezentacyjne firmy tego sektora z blisko 30 krajów świata na powierzchni ponad 10.000 m2. Zwiedzający podkreślają, że „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” to bardzo prestiżowe wydarzenie targowe, że jest niezwykle udaną imprezą pod względem terminowym (początek roku) jak i lokalizacyjnym. Dla wielu zwiedzających, szczególnie z sektora przemysłu lotniczego (do Kielc blisko jest m.in. z Doliny Lotniczej) to pewność dobrego biznesowego spotkania gwarantującego  możliwość wyboru produktu spełniającego ich najbardziej wyrafinowane oczekiwania. A z naszych danych wynika, że zwiedzający w ponad 90% to osoby z decyzyjno- menadżerskiego sektora firm – dodaje Piotr Pawelec.

W programie targów nie zabraknie również ciekawych seminariów - zobacz szczegóły programu w zakładce WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE.