XI Targi Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING

stom Targi Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING

„Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jedną z lepiej się rozwijających imprez cyklu są XI Targi Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING. „Przemysłowa Wiosna” zawita do Targów Kielce od 10 do 12 kwietnia 2018 roku.

Każdego roku na kieleckich targach, w ramach Targów Obróbki Blach i Cięcia pojawiają się licznie producenci oferujący najwyższej jakości maszyny i urządzenia dla szeroko rozumianego sektora technologii obróbki blach, profili  i rur. Będzie można zobaczyć innowacyjne technologie, m.in.: transportu i systemów składowania blach, cięcia, gięcia i formowania blach, obróbki rur i profili jak również technologie obróbki powierzchniowej blach. Obecne będą również firmy oferujące oprogramowanie CAD/CAM, wspomagające komputerowe projektowanie i sterowanie procesami obróbki blach.

Podczas ostatniej edycji  targów stom-BLECH & CUTTING obecni byli licznie producenci oferujący najwyższej klasy maszyny i urządzenia, m.in. TRUMPF, ABH Trzesniewski, PRIMA POWER, BLM Włochy, ADIGE Włochy, POLTEKNIK, BAYKAL, ERMAKSAN, APOLLO, MITSUBISHI, BOSCHERT, ADIRA, PRIMA POWER, POL-SVER, CNC-PROJEKT, MVD INAN, TECHNOLOGIE FORMOWANIA METALI, SALVAGNINI Włochy. Można było zobaczyć także ofertę: 4ISP, BOMAR, PILOUS BAND-SAW czy STROJNÍ PILY wszystkie z Czech. W ofercie nie zabrakło również maszyn do cięcia laserowego czy plazmowego, m.in. na stoiskach firm TRUMPF, YAMAZAKI MAZAK, AWEXIM, ECKERT, POLTRA, POLTEKNIK, STIGAL, PRIMA-POWER, EAGLE, APX Technologie, czy KT7 CNC, AJAN Turcja, INANLAR Turcja, AMOB Portugalia czy  SWATYCOMET Słowenia.

stom „Ta część Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce,  STOM-BLECH & CUTTING to zarazem największe pod względem powierzchni ekspozycje targowe prezentowane w kieleckim ośrodku targowym. Również pokazywane maszyny należą do największych pod względem tonażu i gabarytów. Szczególnie maszyny do cięcia laserowego i plazmowego to bardzo precyzyjne urządzenia, których proces przygotowania do działania na czas targów trwa kilka dni. To wielkie wyzwanie logistyczne i spedycyjne dla wszystkich naszych Partnerów. Część z maszyn już po zakończeniu targów jedzie od razu do Klientów – mówi Piotr Pawelec – Dyrektor Projektu.

Ostatnia edycja to ponad 500 firm (Wystawcy, Współwystawcy i Firmy Reprezentowane) z 32 krajów świata. Powierzchnia wystawiennicza to już 7 hall wystawienniczych i prezentacja najnowocześniejszych maszyn i urządzeń. Prezentowały się firmy między innymi z Niemiec, Turcji, Włoch, Czech, Szwajcarii, Portugalii, Japonii, Słowenii, Francji, Szwecji i Holandii. Wystawcy podkreślają, że „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” to niezwykle udana impreza, że jest powyżej ich oczekiwań - zarówno pod względem sprzedaży maszyn i urządzeń jak i ilości, i jakości Zwiedzających (w ponad 90% są to osoby z decyzyjno- menadżerskiego sektora firm).