X Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

stom X Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

Impreza cyklu Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce z roku na rok, cieszy się coraz większą popularnością. Nie inaczej będzie z 10. edycją, która odbędzie się w dniach 28 do 30 marca 2017. Jednym z ważnych punktów cyklu są Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

Pozytywny odbiór w ubiegłych latach wśród wystawców i odwiedzających wydarzenie z cyklu Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce, jest dowodem na to, że impreza jest jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi STOM-TOOL urosły do rangi dużej europejskiej imprezy branżowej - poświęconej narzędziom i maszynom CNC do obróbki metali - cenionej wśród wystawców w kraju jak i za granicą. Podczas 10-tej, jubileuszowej edycji targów STOM-TOOL 2017 pojawią się liczni producenci obrabiarek oferujący najwyższej klasy maszyny i urządzenia.

„Ta kompleksowa Wystawa cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Dowodzi,
że można biorąc w nich udział nawiązać nowe kontakty handlowe i sprzedać przywiezione na prezentacje maszyny a bliskość odbiorców - w tym szczególnie - z sektora przemysłu lotniczego (bliskość m.in. Doliny Lotniczej) gwarantuje wysoką „jakość” zwiedzających” – mówi Piotr Pawelec Dyrektor Projektu.

Tegoroczna edycja to firmy z ponad 30 krajów świata. Powierzchnia wystawiennicza to już 7 hall wystawienniczych i prezentacja najnowocześniejszych maszyn i urządzeń. Prezentować się będzie kilkaset firm między innymi z Niemiec, Turcji, Włoch, Czech, Szwajcarii, Portugalii, Japonii, Słowenii, Francji, Szwecji i Holandii. Wystawcy poprzedniej edycji podkreślają, że „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” to niezwykle udana impreza, że była powyżej ich oczekiwań - zarówno pod względem sprzedaży maszyn i urządzeń jak i ilości, i jakości Zwiedzających (w ponad 90% były to osoby z decyzyjno- menadżerskiego sektora firm) – nie inaczej będzie i w tym roku – dodaje.

stom W tym roku na targach STOM-TOOL zaprezentują się firmy oferujące narzędzia ale również maszyny, urządzenia i technologiedo obróbki CNC, termicznej, wiórowej czy plastycznej metali. Stałym punktem programu kieleckich targów jest prezentacja oprzyrządowania technologicznego obrabiarek, jak również prezentacja nowoczesnych robotów, automatów i linii technologicznych.

Wśród firm oferujących narzędzia skrawające i oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek zobaczymy min.: firmę SCHUNK, MMC HARDMETAL, HURCO, HAINBUCH GmbH Niemcy, GLAMAR, APX, Fabryka Wiertła BAILDON, KARCZ czy FABA.

Nie zabraknie również producentów i dystrybutorów obrabiarek, m.in.: ABPLANALP, HAAS AUTOMATION, AWEXIM, BYSTRONIC, DEMATEC, DMG , FANUC, GF Machining Solutions, EKOMET, HACO FAT, JANUS, , MARCOSTA, PREMIUM SOLUTIONS, PEGAS-GONDA Czechy, Jarocińska Fabryka Obrabiarek JAFO, Andrychowska Fabryka Maszyn DEFUM, PAX, SANISTAL, TOP Poręba, ERMAKSAN Turcja, SAHINLER Turcja,

W programie targów nie zabraknie również ciekawych seminariów - zobacz szczegóły programu w zakładce WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE.