Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Międzynarodowe Targi Rowerowe LWÓW BIKE-EXPO

lwów bike-expo Czas na Lwów!

Pierwsze kontraktacyjne targi rowerowe na Ukrainie już we wrześniu

Kielce Bike–Expo to targi, które na przestrzeni ośmiu lat stały się jedną z najważniejszych wystaw branży rowerowej w Europie. Sukces imprezy inspiruje organizatorów do podejmowania kolejnych wyzwań, stąd już we wrześniu, we Lwowie zadebiutuje niezwykle ciekawe wydarzenie – Lviv Bike - Expo. Pierwszą edycję ukraińskich targów rowerowych zaplanowano od 27 do 29 września 2018.

Kielce Bike Expo to duży sukces Targów Kielce oraz Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego. Dotychczasowi organizatorzy wraz z nowymi partnerami – Gal Expo i Boomerang Boardshop, zorganizują targi, u kochających rowery, wschodnich sąsiadów.

Nic w tym dziwnego, bowiem polska branża rowerowa dynamicznie się rozwija i coraz głośniej mówi potrzebie ekspansji na zagraniczne rynki. Organizacja wystawy na Ukrainie to nic innego, jak wyście naprzeciw oczekiwaniom swoich rodzimych klientów.

Rynek rowerów na Wschodzie jest w początkowej fazie rozwoju, niemniej jednak drzemie w nim duży potencjał. Moda na rowerowy styl życia rozpowszechnia się, o czym świadczyć może uruchomienie pierwszych miejskich wypożyczalni. Mieszkańcy Ukrainy  zaczynają dostrzegać potencjał roweru jako środka komunikacji, a władze intensywnie planują budowę nowych tras rowerowych

lwów bike-expo Wystawa dedykowana jest firmom, szukających nowych rynków i wyzwań. Wydarzenie jest też wielką szansą dla ukraińskich przedsiębiorców, którzy z pewnością będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony przed potencjalnymi, polskimi partnerami. Już wiadomo, że program targów będzie obfitował w wiele prezentacji, pokazów i spotkań organizowanych w ramach Lviv Bike - Expo Forum.  

A co będzie można zobaczyć na stoiskach? Rowery i wszystko, co z nimi związane. Wystawcy oprócz sprzętu prezentować będą wyposażenie, akcesoria i odzież rowerową. Nie zabraknie suplementów diety, a także produktów, które pomogą zwiększyć bezpieczeństwo rowerzysty.

Zapraszamy do udziału w Targach Lviv Bike–Expo.