Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

X Ogólnopolskie Targi Ślubne MODNY ŚLUB

modny ślub …kolejny krok to stanąć na ślubnym kobiercu!

Zakończyły się 9. Ogólnopolskie Targi Ślubne Modny Ślub w Targach Kielce.

Na blisko tysiącu metrów kwadratowych wystawy zaprezentowało się ponad 140 firm z całej Polski – ekspertów w wielobarwnym przemyśle ślubnym. Ponad 4,5 tysiąca zwiedzających wzięło udział w tegorocznej edycji wystawy. W Targach Kielce gościliśmy Dorotę Gardias – dziennikarkę i prezenterkę, która poprowadziła nas przez ślubne inspiracje w drugim dniu targów.

Nowe projekty sukien ślubnych, garnitury szyte na miarę, ręcznie robione zaproszenia, smakowite torty czy popisowe drinki to tylko niektóre atrakcje jakie czekały na zwiedzających od 10 do 11 grudnia podczas targów Modny Ślub. Narzeczeni w Targach Kielce mogli znaleźć szereg ślubno-weselnych inspiracji oraz najlepsze firmy, które gotowe są zrealizować ich marzenie o idealnej uroczystości.

modny ślub Stoiska kusiły zarówno wyglądem, jak i przygotowanymi specjalnie na tę okazję rabatami. Oferta tegorocznych targów należała do jednej z bogatszych. Od A do Z można było wypełnić ślubną checklistę. Nie zabrakło luksusowych limuzyn, samochodów w stylu retro, kwiaciarek, fotografów, operatorów ślubnych, cukierników. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z obrączkami ślubnymi. Wiele takich wizyt kończyło się zakupami.

Przyszli małżonkowie odwiedzając „Modny Ślub” korzystali również z programu spotkań przygotowanego przez organizatorów – Targi Kielce i Agencję Ślubną Spinki. Warsztaty dla narzeczonych, prezentacje firm i pokazy na scenie głównej czy Przegląd Zespołów Weselnych znalazły się na planie wizyty dużej grupy zwiedzających.


Dorota Gardias na scenie targów ślubnych

Znana prezenterka i dziennikarka Dorota Gardias, wspólnie z Tomaszem Dudkiem poprowadziła wszystkie wydarzenia na scenie główniej w drugim dniu targów, tj. 11 grudnia. Tego dnia wyłonieni zostali również laureaci konkursu „Wesele Marzeń”, którego organizatorem było Echo Dnia i Targi Kielce. Zwycięska para – Beata i Zdzisław – wygrała przyjęcie weselne do 60 osób w Restauracji Hotelu pod Ciżemką w Sandomierzu, kurs nauki pierwszego tańca od Szkoły Tańca Candela oraz voucher na papeterię ślubną i dekoracje od Inspiracje Ślubne i Okolicznościowe, a także bukiet ślubny z róż z dowolnie wybranego koloru, dekorację samochodu oraz Flowers box (pudełko kwiatów) w podziękowaniu dla rodziców od Kwiaciarni Kwiatowa Pasja. W konkursie nagrodzono 10 par.


modny ślub Pokazy sukien ślubnych i bielizny przykuły szczególną uwagę

Nowa kolekcja sukien ślubnych kieleckiego Salonu Modny Ślubnej Celia oraz bielizna marki Bella Rosa zakrólowały na wybiegu w Targach Kielce. Pokaz mody przyciągnął pod scenę główną nie tylko panie zainteresowane nowymi projektami. Panowie, w całym ślubnym zamieszaniu, również z zaciekawieniem przyglądali się wchodzącym na wybieg modelkom.


Ślub w sąsiedztwie świątecznego kiermaszu

Hala F kieleckiego ośrodka wystawienniczego, w ten sam grudniowy weekend, wypełniła się dorobkiem artystów specjalizujących się w rękodziele. Biżuteria, ozdoby choinkowe, stroiki, ręcznie malowane bombki, figurki ze szkła – stoiska kusiły przepięknymi produktami. Ponad 80 wystawców V Ogólnopolskich Targów Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO – edycja świąteczna udowodniło, że ręcznie wykonane ozdoby, dodatki do domu, obrazy, rzeźby, przedmioty codziennego użytku mogą naprawdę cieszyć oko. A dla tych, którzy chcieli sami spróbować swoich sił w tym trudnym fachu, zorganizowano warsztaty z malowania bombek oraz robienia kartek świątecznych.