XI Ogólnopolskie Targi Ślubne MODNY ŚLUB
Salon Kosmetyki i Fryzjerstwa Ślubnego VENUS

Czekając na tę jedną chwilę… Ach, co to był za Modny Ślub!

modny ślub

Tegoroczna, X edycja Ogólnopolskich Targów Ślubnych Modny Ślub zakończyła się niemałym sukcesem! Targi Kielce we współpracy z Agencją Spinki 9 i 10 grudnia zadbały o niebywałą atmosferę. Ponad 4,5 tysiąca zwiedzających oraz więcej niż 80 wystawców z całej Polski przyjechało zaprezentować się specjalnie do Kielc.

Hala targowa w Targach Kielce tętniła życiem, muzyką, rozbłysła bielą sukien ślubnych, zgromadziła klasyczne samochody do ślubu i nie tylko! Scena targów Modny Ślub zapełniła się tancerzami, modelkami, prezentacjami firm usługowych, grającym zespołem, animacjami dla dzieci, a wydarzenie poprowadził Tomasz Dudek.

 

„Wygraj Ślub Marzeń”

Jednym z najbardziej lubianych towarzyszących atrakcji targom Modny Ślub jest konkurs „Wygraj Ślub Marzeń”. Aby wziąć udział narzeczeńskie pary, na specjalnie przygotowanych kuponach konkursowych, wpisywały wymyślone przez siebie kreatywne hasła promujące X edycję Ogólnopolskich Targów Ślubnych Modny Ślub! Zgłoszenia konkursowe były wrzucane do specjalnie przygotowanej urny – od soboty 9 grudnia do niedzieli 10.12.2017 r., a wyniki zostaną ogłoszone 12.12.2017 r. Dla zwycięzców sponsorzy ufundowali vouchery na: garnitur (Salon Sukien Ślubnych KIARA), obrączki (I do Ślubu), samochód do ślubu (Klasykiem do ślubu Rafał Grzybowski), usługę baristyczną (BarBarmana) oraz papeterię ślubną (Inspiracje ślubne i okolicznościowe).

 

modny ślub „Warsztaty dla narzeczonych”

10 grudnia w Targach Kielce narzeczeni mieli niepowtarzalną okazję skorzystać z porad, jak bez stresu i z głową zaplanować ślub i przyjęcie weselne. Podczas specjalnych warsztatów w arkana organizacji tego ważnego wydarzenia wprowadzała Agencja Spinki.

W trakcie warsztatów przyszli małżonkowie zapoznali się z „Poradnikiem  dla przyszłych nowożeńców” – prezentacją, która krok po kroku wskazała, na czym przyszła narzeczeni powinni się skupić. Od czego zacząć? Jak podpowiada Karina Ciosk z Agencji Spinki, przygotowania powinniśmy rozpocząć już rok przed planowaną datą ślubu, dzięki czemu unikniemy niepotrzebnego stresu, pomyłek i gaf.

Warsztaty były dedykowanie nie tylko dla par narzeczeński i ich rodzin, ale także dla przyszłych konsultantów ślubnych, aby mogli w perfekcyjny sposób doradzać innym parom w trakcie organizacji ślubu i wesela.

 

Pokazy sukien ślubnych

Ponad 30 sukien ślubnych, które zostały zgłoszone do III Giełdy Sukien Ślubnych, można było obejrzeć na scenie w Targach Kielce. Ale i nie tylko! Nową kolekcję kreacji ślubnych z Celia Studio Mody Ślubnej modelki zaprezentowały na wybiegu. Zwiedzający zobaczyli najmodniejsze fasony i kroje na 2018 rok. Ponadto wystawcy targów Modny Ślub przedstawili swoje propozycje ślubne, np. Salon Sukien Ślubnych KIARA, Artystyczna Pracownia Krawieckia Małgorzaty Obajtek czy Bombowa Krawcowa. To była uczta dla oczu!

 

modny ślub Prezentacje zespołów weselnych i nie tylko!

Bez dobrego zespołu nie będzie żadnego wesela. Zespoły muzyczne ProjectBand (Gama) i FAIR PLAY Cover Band porwały tłumy mocnymi rytmami, zróżnicowanym repertuarem i energią sceniczną.

Z kolei firma Lancerto pokazała, jak należy dobrać garnitur dla pana młodego, co jest niezwykle ważne w tak wyjątkowym dniu, jakim jest ślub.

Pracownicy salonu fryzjersko-kosmetycznego She&He wykonali na chętnych uczestniczkach próbne fryzury ślubne oraz makijaż. Wszystko zostało wykonane niezwykle precyzyjnie. Profesjonaliści zadbali o podkreślenie atutów modelek. Panie wyglądały obłędnie!

Z kolei Agencja Spinki opowiedziała o tym, co należy wziąć pod uwagę w trakcie planowania ślubu – istotne jest opracowanie szczegółowego planu działania i cieszyć się swoją uroczystością. Perfekcyjna pomoc w postaci konsultantów ślubnych z pewnością ułatwi to zadanie.

Natomiast Weselna Wyprawka opowiedziała, jakie akcesoria ślubne są niezbędne dla każdych narzeczonych, bez czego nie można się obejść, co jest modne, jakie wybrać prezenty dla gości i jak dobrać desenie i wzory papeterii, by oddać charakter pary, a jednocześnie zachwycić swoich bliskich.

Do zakochania jeden krok – każdy pewnie zna ten utwór. Tanecznym krokiem w trakcie prezentacji zwiedzający podziwiali pokazy pierwszego tańca, który jest bardzo ważny. Dlatego też tancerze Studia Tańca Candela Kielce pokazali kilka choreografii, które zatańczyli na scenie. Bajeczne obroty, piękne stroje, magia muzyki i chwili, a przy tym szeroka publiczność – było na co popatrzeć!

modny ślub Niezwykły popis barmański można było zobaczyć dzięki firmie BarBarmana. Kielecki barman pokazał, jak można oczarować gości weselnych - z pewnością niejedna para skorzysta z jego usług!

 

Animacje Bajkowa Kraina

W planowaniu ślubu i wesela należy wziąć pod uwagę obecność dzieci na uroczystości. Dlatego też dla najmłodszych zwiedzających targi Modny Ślub były przygotowane atrakcje. Animatorzy czasu wolnego z Animacje Bajkowa Kraina malowali dzieciom buzie – były to motylki, gwiazdeczki – do wyboru. Na scenie wszyscy razem wspólnie tańczyli i bawili się. Maluchy otrzymały na pamiątkę także balony. Każdy był zadowolony!

 

Nie tylko jubileuszowy Modny Ślub

X Ogólnopolskie Targi Ślubne Modny Ślub odbywały się równolegle z VI Targami Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO. W obu wydarzeniach na hali E kieleckiego ośrodka wystawienniczego 9 i 10 grudnia wzięło udział ponad 4,5 tysiąca zwiedzających.

Zapraszamy już na XI edycję targów ślubnych w 2018 roku!