Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Targi Sport-Zima

sport-zima Targi Kielce po raz kolejny zapraszają do Szczyrku

Producenci, dystrybutorzy i handlowcy branży sportowej i outdorowej, testy sprzętu narciarskiego na stoku – Targi Kielce razem z firmą Yota zapraszają na Targi SPORT-ZIMA, które odbędą się od 23 do 25 lutego 2018 roku w Szczyrku.

Zeszłoroczny powrót do sprawdzonej konwencji targów dla branży sportowej spotkał się z ogromnym zainteresowaniem firm, udział w wystawie wzięło ponad 80 najważniejszych i największych marek, powierzchnia ekspozycji osiągnęła niemal 700 metrów kwadratowych. O prestiżu Targów SPORT-ZIMA świadczy także powrót na to wydarzenie firmy ELAN.

 

sport-zima Kolejna edycja Targów SPORT-ZIMA zaplanowana od 23 do 25 lutego również odbędzie się w Hotelu „Orle Gniazdo” – znanym i cenionym miejscu spotkań branży sportowej. Podczas edycji 2018 goście wystawy będą mogli 24 lutego przetestować sprzęt narciarski renomowanych marek - tym razem testy odbędą się na terenie Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego Tatry Mountain Resort.

Targi SPORT-ZIMA organizowane są przez firmę YOTA, partnerem wydarzenia są Targi Kielce. Zapraszamy do Szczyrku od 23 do 25 lutego 2018 roku.