Spotkania Biznesowe dla Branży Sportowej SPORT-ZIMA

sport-zima SPORT-ZIMA w Szczyrku zawsze udane

Jak najlepiej pokazać sprzęt narciarski? Oczywiście prezentując go na zaśnieżonym stoku. Jednym z punktów XXXIII Międzynarodowych Targów Kontraktacyjnych dla Branży Sportowej SPORT-ZIMA były tradycyjnie już testy narciarskie.

Do Szczyrku branżowych zwiedzających zaprosiły wspólnie: Targi Kielce, Yota oraz firma Larix. Wystawa tradycyjnie odbyła się w hotelu Orle Gniazdo. W oddalonej zaledwie o 5km od hotelu, siedzibie firmy Larix w Buczkowicach odbywały się natomiast prezentacje najnowszych kolekcji marek Viking, Killtec, Reusch, Meindl, Camelbak, Odlo, Uvex, Sea To Summit, Maximo, Reima i K2.  Odkąd Targi SPORT-ZIMA powróciły w zeszłym roku do hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku testy sprzętu narciarskiego prezentowanego na wystawie są bardzo ważnym elementem wydarzenia. W tym roku w dniach 23-25 lutego, Targi Kielce razem z firmą YOTA zorganizowały dla branżowych zwiedzających testy liczących się firm: Elan, Majesty, Nordica oraz Blizzard. Jednocześnie na stoku Beskid Sport Arena prezentowały się także K2, Rossignol oraz Fischer.

Z Targów Kielce do Szczyrku

Pierwsze edycje targów sportowych odbywały się właśnie w Szczyrku, w hotelu „Orle Gniazdo” skąd zostały przeniesione do hal Targów Kielce. Ponieważ formuła Targów odbywających się w Kielcach przestała wystarczać firmom z branży, główny organizator wystawy firma YOTA postanowił „powrócić do korzeni” . Szczyrk ponownie gości branżowych zwiedzających od 2017 roku i pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę.