XVIII Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD

MASZBUD

Maszyny na miarę naszych możliwości!

MASZBUD już w maju 2017 w Targach Kielce

 

Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD to od lat jedna z najlepszych wizytówek kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego. Kolejna edycja wystawy odbędzie się od 9 do 11 maja 2017. Serdecznie zapraszamy!

Już po raz 18-sty branża budownictwa zaprezentuje to, co ma najlepszego do zaoferowania. Podczas targów MASZBUD firmy z całego świata pokażą najnowsze osiągnięcia technologiczne, innowacyjne rozwiązania i wreszcie – potężny sprzęt! Wystawa będzie  doskonałą okazją do zaprezentowania nowych produktów oraz zaobserwowania kierunków rozwoju sektora budownictwa w Polsce i Europie. To szansa na nawiązanie międzynarodowych relacji i współpracy biznesowej.

W targach co roku udział biorą branżowi specjaliści, których wsparcie owocuje bogatą ofertą wydarzeń towarzyszących. W programie nadchodzącej edycji zaplanowano wiele konferencji, debat i seminariów, których tematyka poruszać będzie zagadnienia najważniejsze dla branży.

Jednocześnie z targami MASZBUD odbędą się wystawy związane z budownictwem drogowym, transportem drogowym, infrastrukturą i techniką parkingową, czyli AUTOSTRADA – POLSKA, ROTRA, TRAFFIC-EXPO-TIL.

MASZBUD z dobrą atmosferą!

MASZBUD Ponad 15.000 zwiedzających, oferta 400 wiodących firm z 22 krajów całego świata i niemal 20.000 metrów kwadratowych powierzchni – tak w skrócie można podsumować ostatni MASZBUD oraz towarzyszące mu targi sektora drogownictwa. Na wystawie nie zabrakło ciekawych narzędzi i  maszyn budowlanych – od niewielkich młotów pneumatycznych, poprzez maszyny do robót ziemnych aż po imponujące żurawie.

- Dla naszej branży targi w Kielcach często są początkiem kontaktów z klientami. Z mojego doświadczenia wynika, że nowi klienci stanowią maksymalnie do 20 procent wszystkich odwiedzających stoisko. Kiedyś w Kielcach pojawiały się jedynie „rekiny rynku”, wielkie koncerny. W tej chwili obserwuję, że na targach jest coraz więcej małych firm, 2- 5 osobowych, o charakterze rodzinnym, które także poszukują własnego miejsca na rynku. I to jest bardzo dobra prognoza dla branży – mówił podczas ostatnich targów Marek Misiak z firmy Lifton Polska.

Ostatniej edycji targów towarzyszyło wiele branżowych konferencji i spotkań, a także konkurs operatorów koparek BIG BAU MASTRER.