Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

IX Targi Techniki Gazowniczej

expo-gas Targi potrzebne branży gazowniczej

EXPO-GAS w Targach Kielce w kwietniu 2017

Jak podkreślają wystawcy oraz goście, Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to  wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych.

Hale Targów Kielce, od 26 do 27 kwietnia 2017 roku, już po raz dziewiąty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.

W 2007 roku wystawę EXPO-GAS stanowiło zaledwie 70 wystawców, ekspozycję odwiedziło 1382 gości – widoczny i dynamiczny rozwój, który targi zanotowały do tej pory świadczy nie tylko o potrzebie organizowania tego typu spotkań, ale także o umacniającej się pozycji branży.

expo-gas W 2015 roku EXPO-GAS to już 114 firm z Polski, Czech, Francji, Chin, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Białorusi i Ukrainy, które zaprezentowały najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na powierzchni ponad 2.500 metrów kwadratowych oraz niemal 3.500 profesjonalnych zwiedzających. O sile targów EXPO-GAS mówią również wyniki ankiet przeprowadzanych wśród zwiedzających. Aż 99% ankietowych pozytywnie oceniła stopień w jakim targi spełniły ich oczekiwania. Natomiast dzięki udziałowi w wystawie aż 60% zwiedzających nawiązała nowe, cenne kontakty biznesowe.

Aby oferta targów EXPO-GAS była jeszcze pełniejsza i lepiej dostosowana do potrzeb specjalistycznej grupy odbiorców z branży, w nadchodzącej edycji zadebiutuje Salon Gazowych Urządzeń Grzewczych – Montaż, Serwis organizowany przez Targi Kielce oraz Izbę Gospodarczą Gazownictwa. Partnerem jest Polska Korporacja Techniki Sanitarnej Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji z Warszawy przy wsparciu Stowarzyszenia Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych. Zakres branżowy Salonu obejmuje: kotły CO, gazowe podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, gazowe pompy ciepła, promienniki, ogrzewacze powietrza, palniki, systemy kominowe, armaturę i osprzęt do gazowych instalacji grzewczych, pompy do instalacji grzewczych, aparatura kontrolno-pomiarowa i dozorowa w gazowej technice grzewczej oraz urządzenia i systemy sterujące gazowymi źródłami ciepła.

Zapraszamy do Targów Kielce od 26 do 27 kwietnia 2017 roku!