III Międzynarodowy Salon Techniki Parkingowej

Europarking

Szlabany w górę!

Jesienna edycja targów Europarking po raz pierwszy w Targach Kielce

Rozwój nowych technologii i dynamiczne zmiany polityki parkingowej w miastach to czynniki, które zadecydowały o organizacji pierwszej, jesiennej edycji Salonu Europarking. Targi odbędą się od 18 do 20 października 2016. Jednocześnie z wystawą zaplanowano IV Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT oraz Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO.

Polityka parkingowa to integralna część polityki transportowej każdego większego miasta. Ciągle wzrastający ruch samochodowy powoduje, że problemy związane z parkowaniem aut dotykają coraz większych obszarów wykraczających poza samo centrum miasta. Taka sytuacja zdecydowanie wpływa na konieczność modernizacji dotychczasowych parkingów oraz budowę kolejnych takich obiektów. Dostarcza ona również tematów do rozmów na temat dalszego rozwoju branży.

Autostrada-Polska, Europarking Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, Targi Kielce zdecydowały się na organizację jesiennej edycji Salonu Europarking. Do tej pory targi odbywały się jedynie wiosną, jednocześnie z Międzynarodowymi Targami Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA–POLSKA.

Podczas nadchodzącej wystawy prezentowane będą między innymi rozwiązania z zakresu systemów kierowania ruchem, monitoringu, czy telewizji przemysłowej. W czasie targów poznać będzie można tajniki konstrukcji parkingów oraz kształtowania ich nawierzchni. Salon Europarking to również okazja, by zapoznać się z systemami oznakowania miejsc postojowych, ich ochroną oraz wszelkimi technikami utrzymania. Wśród wystawców znajdą się firmy projektowe, które odpowiedzą na pytania związane z planowaniem i zagospodarowywaniem parkingów. Targi będą doskonałą okazją do zapoznania się z dobrymi praktykami stosowanymi w ramach polityki parkingowej dla samorządów i zarządców nieruchomości.