IV Salon Europarking

Europarking Parking – w dzisiejszych czasach to podstawa

IV Salon Europarking już w maju w Targach Kielce

Parkingi są jednym z podstawowych elementów infrastruktury miejskiej. Zapotrzebowanie na nie i wymogi z nimi związane są coraz większe. Odpowiedzią na współczesne wymagania wobec branży parkingowej oraz zarządców parkingów jest organizowany po raz kolejny Salon Europarking. Najbliższa edycja wydarzenia już od 9 do 11 maja 2017.

Podczas nadchodzącego Salonu Europarking zaprezentowane zostaną między innymi rozwiązania z zakresu systemów kierowania ruchem, monitoringu czy telewizji przemysłowej.

Autostrada-Polska, Europarking W czasie targów poznać będzie można tajniki konstrukcji parkingów oraz kształtowania ich nawierzchni. Europarking to również okazja by zapoznać się z systemami oznakowania miejsc postojowych, ich ochroną oraz wszelkimi technikami utrzymania. Wśród wystawców znajdą się firmy projektowe, które z chęcią odpowiedzą na pytania związane z planowaniem i zagospodarowywaniem parkingów.

Salon Europarking, oprócz prezentacji premierowych produktów jest też miejscem branżowych rozmów. Tradycyjnie, w programie wydarzenia zaplanowano debaty i seminaria poruszające tematy palące dla branży. Udział w wydarzeniach towarzyszących zapowiedzieli już branżowi specjaliści.

Jednocześnie z Salonem Europarking odbędą się wystawy związane z drogownictwem - AUTOSTRADA-POLSKA, pojazdami użytkowymi – ROTRA, infrastrukturą – TRAFFIC-EXPO – TIL oraz maszynami budowlanymi – MASZBUD.