Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

X Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA

rotra Takie pojazdy tylko na Rotrze

Od kombi i vanów, przez pojazdy specjalne, aż po naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe i zabudowy wywrotcze - to wszystko prezentowane było w czasie ostatnich targów ROTRA, które odbyły się od 9 do 11 maja w Targach Kielce. Największe światowe marki pokazywały tu premierowe produkty.

Jednocześnie z IX Międzynarodowymi Targami Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA odbywały się wystawy z związane z drogownictwem – AUTOSTRADA–POLSKA,  infrastrukturą – TRAFFIC-EXPO–TIL, maszynami budowlanymi – MASZBUD czy technologiami parkingowymi – Europarking. Łącznie imprezy zajęły 30 000 metrów kwadratowych powierzchni, na której prezentowano produkty 418 firm z 20 krajów całego świata. Wystawy odwiedził Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Budownictwa Infrastruktury i Budownictwa – Jerzy Szmit oraz przedstawiciele wszystkich branżowych instytucji. Wydarzenia przyciągnęły do kieleckiego ośrodka wystawienniczo-kongresowego ponad 14.000 gości.

rotra - Na targach Rotra w Targach Kielce wystawiamy się każdego roku. W czasie ostatniej edycji, nasze stoisko odwiedzili klienci z Ukrainy, Rosji, czy Belgii. Tę wystawę oceniamy bardzo pozytywnie – to właśnie tutaj poznaliśmy wielu z naszych obecnych klientów. W przyszłym roku również tu będziemy – mówił w czasie targów Łukasz Karczewski z firmy KH- KIPPER.

Zarówno firma KH- KIPPER, jak i wiele innych prezentujących swoje pojazdy podczas targów Rotra prezentowało swoje nowości w pokazach dynamicznych. To właśnie ten element wystawy cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród publiczności.

Rotra jak co roku stworzyła przestrzeń do branżowych spotkań. Nawiązano tu współprace biznesowe, a na stoiskach podpisywane były międzynarodowe umowy i kontrakty.