XI Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA

rotra ROTRA 2019 – wszystko o transporcie drogowym już w maju!

XI Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego ROTRA, które odbędą się w Targach Kielce od 14 do 16 maja 2019 roku, organizowane są w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku producentów pojazdów użytkowych oraz z myślą o ich klientach.

Podczas każdej edycji targów ROTRA prezentowany jest szeroki wachlarz możliwości dotyczący transportu drogowego. Jedenasta edycja tego wydarzenia to, m.in. samochody ciężarowe i dostawcze, naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe, zabudowy wywrotcze, kombi, vany, pojazdy specjalne oraz ich niezbędne wyposażenie. Centra logistyczne i spedycyjne ze swoimi usługami zapoznają zwiedzających, którzy będą mogli również skorzystać z doradztwa technicznego i porad serwisowych związanych miedzy innymi z diagnostyką.

Wystawy z cyklu „kieleckiego święta drogownictwa” w ubiegłym roku łącznie zajęły 30.000 metrów kwadratowych powierzchni i zgromadziły 368 firm z 18 krajów. Przez trzy dni targowe ekspozycje: ROTRA, AUTOSTRADA-POLSKA i MASZBUD w Targach Kielce odwiedziło blisko 10.000 branżowych zwiedzających.

W ramach tegorocznej, odsłony majowych imprez dedykowanych drogownictwu odbędą się: XI Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA, XXV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego - AUTOSTRADA POLSKA, XIV Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia
i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO – TIL
, V Salon Europarking oraz nowość – debiutująca Wystawa Sprzętu do Utrzymania Dróg MunEq Expo.

rotra Podobnie jak w latach ubiegłych w dniach 14-16 maja 2019 w Targach Kielce zaplanowane zostały profesjonalne konferencje i seminaria podczas których poruszane są aktualne problemy branży. Więcej szczegółów dotyczących tych wydarzeń zostanie zamieszczona niebawem.

Dodatkowo, w terminie kieleckich targów, w Starachowicach odbędzie się XX Kongres Zarządców Dróg Powiatowych dla branży budownictwa drogowego.Daty tych wydarzeń pokrywają się nieprzypadkowo. Bowiem, uczestnicy Kongresu Zarządców Dróg Powiatowych przyjadą ze Starachowic do Kielc by zwiedzić majowe wystawy poświęcone drogownictwu. Ich wizyta będzie doskonałą okazja dla wystawców do zaprezentowania się przed najlepszymi specjalistami z branży, do wymiany cennych doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych.

ROTRA to targi podczas których odbywa się wiele branżowych spotkań, a na stoiskach podpisywane są międzynarodowe umowy i kontrakty. Wieloletni wystawcy tego wydarzenia, podkreślają, że w Targach Kielce nawiązuje się długofalowe relacje biznesowe.

Zapraszamy do odwiedzenia kieleckiego ośrodka targowego od 14 do 16 maja 2019 i wzięcia udziału w targach ROTRA, AUTOSTRADA-POLSKA, TRAFFIC-EXPO, Salonie Europarking oraz Wystawie MunEq Expo.