XI Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE

agrotravel XI Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE odbędą się od 30 listopada do 1 grudnia 2019

Nowa nazwa i rozszerzony zakres branżowy wydarzenia to szansa na wielki sukces kolejnej edycji wystawy.

Krajobraz Polski jest bardzo różnorodny, od wysokich gór, po niziny, jeziora i morze. Każda   Co wpływa na bogactwo miejsc, które po prostu trzeba zobaczyć! Krótkie dwu- lub trzydniowe wyjazdy do innego miasta cieszą wśród Polaków dużą popularnością. Wybieramy nie tylko europejskie miasta, coraz częściej weekendowe wypady wolimy organizować w kraju.

Wszystkich zmęczonych zgiełkiem miasta, spragnionych spokoju, bliskości natury, rodzinnego odpoczynku i sportowych wrażeń zapraszamy do zapoznania się z ofertą targów Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & Active Life, które odbędą się w Targach Kielce.

Zachęcamy wystawców do zaprezentowania oferty obejmującej m.in. atrakcje turystyczne w reprezentowanych przez nich regionach, miastach i terenach wiejskich, możliwości spędzania wolnego czasu w sposób aktywny (m.in.: trasy rowerowe, narciarskie nordic walking, spływy kajakowe) oraz  szerzenia informacji o nowych kulturach, zwyczajach i  smakach.

AGROTRAVEL & Active Life to doskonała okazja do promocji w kontekście weekendowych wyjazdów i sprzedaży ofert wypoczynku aktywnego i rodzinnego w Polsce i za granicą. Kilkanaście tysięcy gości corocznie  odwiedzających  targi AGROTRAVEL & Active Life oraz inne towarzyszące im wydarzenia, korzysta z ofert i informacji zebranych na targach i ocenia je jako bardzo przydatne i interesujące.

agrotravel 2016 - galeria 04 DO GRONA WYSTAWCÓW ZAPRASZAMY:
- regiony, miasta, powiaty i gminy promujące aktywny wypoczynek, turystykę rodzinną oraz weekendowe zwiedzanie miast, tzw. city breaks
- organizacje turystyczne, lokalne grupy działania
- biura podróży posiadające w ofercie pakiety turystki aktywnej, rodzinnej i weekendowej
- parki tematyczne i parki rozrywki, aquaparki
- atrakcje turystyczne: obiekty zabytkowe i współczesne, kulturowe, sportowe, rozrywkowe, muzea, szlaki turystyczne, parki narodowe, wioski tematyczne, zagrody edukacyjne
- firmy i instytucje działające w sektorze rekreacji oraz aktywnego wypoczynku
- producentów i dystrybutorów sprzętu turystycznego, przewoźników turystycznych
- wydawnictwa turystyczne, portale podróżnicze, ubezpieczenia turystyczne, portale rezerwacyjne

Podczas wydarzenia, jak co roku odbędzie się wiele spotkań merytorycznych, w tym konferencje, debaty i seminaria. W programie targów nie zabraknie artystycznych warsztatów dedykowanych zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

W piątek 29 listopada zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji: „Marka terytorialna - jak ją kreować, wzmacniać i promować  z korzyścią dla gospodarki turystycznej?”.

Mamy nadzieję, że targi AGROTRAVEL & Active Life będą motywacją do rodzinnych podróży!