IV Targi Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESY

stom

WIRTOPROCESY podczas Przemysłowej Wiosny 2017

Targi Kielce, zapraszają do udziału w IV edycji Targów Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESORY, które odbędą się w dniach od 28 do 30 marca, w ramach cyklicznego wydarzenia Przemysłowa Wiosna 2017

W dzisiejszych czasach zmiany w gospodarce następują bardzo szybko. Firmy, które chcą dotrzymać kroku wymaganiom postępowej gospodarki, starają się wprowadzać w swoją ofertę coraz to nowsze, bardziej udoskonalone rozwiązania. Jedną z najlepszych metod jest wdrażanie nowości przy użyciu tanich i innowacyjnych prototypów.

 

stom Targi Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESORY, to idealne miejsce na poznanie najnowszych trendów z branży. Zwiedzający znajdą tu najnowocześniejsze technologie projektowania i tworzenia prototypów, od momentu projektowania komputerowego do drukowania przestrzennego.  

Cykliczne wydarzenie klasyfikowane jest jako najważniejsze i jedyne tego typu w Polsce dla tej branży. Z roku na rok, gromadzi coraz większą rzeszę zwiedzających i wystawców, zajmujących się wirtualizacją procesów produkcji –  znajdziemy tu profesjonalne firmy oferujące zaawansowane technologicznie rozwiązania.

W zakresie branżowym znajdziemy m.in.: druk trójwymiarowy 3D, skanowanie 3D, projektowanie komputerowe, rapid manufacturing, rapid prototyping czy rapid tooling.