Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

transexpo 2018 - 6000 m kw już sprzedanej powierzchni wystawienniczej

transexpo Najważniejsze wydarzenie branży transportu zbiorowego już w październiku

Tegoroczna edycja TRANSEXPO to światowe premiery, nowe trendy i kierunki  rozwoju transportu, w tym elektromobilność, a także polska myśl techniczna. Zapraszamy do Targów Kielce na XIV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w dniach 23-25 października.

Program Rozwoju Elektromobilności to jeden z głównych elementów  „Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju” przyjętej niedawno przez rząd, a elektromobilność to nie tylko prywatne samochody elektryczne, ale również transport miejski. Podczas Targów TRANSEXPO  w Targach Kielce będzie można zapoznać się z najnowszymi  osiągnięciami  w tej dziedzinie, tak jak podczas poprzedniej edycji niemal każdy z wystawców pokaże model autobusu elektrycznego.

Premiery autobusowe podczas TRANSEXPO

Niespodzianką  dla której warto odwiedzić  Targi TRANSEXPO będzie z pewnością światowa premiera najnowszego modelu autobusu firmy SOLARIS. Aby podsycić zainteresowanie, szczegóły dotyczące tej premiery owiane są tajemnicą – wszystko wyjaśni się podczas Targów.  Marka AUTOMET z Sanoka, która do tej pory słynęła z adaptowania dostawczych mercedesów na minibusy, w Kielcach zaprezentuje pierwszy  pojazd własnej konstrukcji, który na rynku pojawił się pod koniec ubiegłego roku. Ten mały autobus elektryczny,  będący dobrym rozwiązaniem dla przewozu i obsługi  lotnisk to 100% polska myśl  techniczna.

Więcej

Współorganizator:

transexpo-logo-igkm Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej  
ul. Jana Pawła Woronicza 27 
02-640 Warszawa 
tel.: 022 848 21 01, 022 848 21 02 
fax: 022 856 99 04 
http://www.igkm.pl 
e-mail: igkm@igkm.pl

 

Instytucje wspierające targi:

polskie stowarzyszenie przewoźników autokarowych Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji mpk kielce zarząd transportu miejskiego

Aktualności

Premiera małych autobusów isuzu w Targach Kielce

Premiera małych autobusów isuzu w Targach Kielce

10.08.2018

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego już od 23 do 25 października. Powoli poznajemy nowości jakie będzie można zobaczyć podczas TRANSEXPO.

Ministerstwo Energii udziela patronatu TRANSEXPO

Ministerstwo Energii udziela patronatu TRANSEXPO

06.08.2018

Minister energii Krzysztof Tchórzewski objął XIV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego w Targach Kielce patronatem honorowym.

TRANSEXPO z patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju

TRANSEXPO z patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju

06.08.2018

Przyznany patronat to wyraz uznania dla organizatorów najważniejszego wydarzenia branży transportu zbiorowego TRANSEXPO.

Targi z prawem do pierwszeństwa

Targi z prawem do pierwszeństwa

22.06.2018

Prezes Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej wskazał wystawy dające pierwszeństwo do uzyskania prawa ochronnego, a także prawa z rejestracji dla firm prezentujących na nich swoje produkty. Na liście znalazły się wystawy organizowane w Targach Kielce.


 


Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner