Nowe technologie zdominują region świętokrzyski

 

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego zaprasza na Świętokrzyskie Dni Informatyki, które odbędą się podczas IV Międzynarodowych Targów Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO 2016.

Świętokrzyskie Dni Informatyki to wydarzenie zainicjowane przez Biuro Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Po raz pierwszy skierowane do tak szerokiego grona informatyków i pasjonatów tematów związanych z branżą nowych technologii. 

Inicjatywa ma na celu integrację lokalnego środowiska informatyków zatrudnionych w jednostkach samorządu terytorialnego oraz instytucjach publicznych z sektorem biznesu. Cykl paneli i konferencji stworzy możliwość wymiany doświadczeń oraz pozyskania wiedzy i umiejętności z zakresu e-usług, które zostały przygotowane na poziomie samorządu województwa.

Organizatorzy przygotowali następujące panele tematyczne:

  • Sesja I - Bezpieczeństwa  w sieci
  • Sesja II - e-Usług dla administracji
  • Sesja III - Systemy Informacji Przestrzennej
  • Sesja IV - e-Edukacja
  • Sesja V - e-Zdrowie

Świętokrzyskie Dni Informatyki to duża dawka praktycznej wiedzy oraz możliwość udziału w warsztatach kształtujących praktyczne umiejętności. Prelegentami będą przedstawiciele instytucji centralnych, koordynujących projekty informatyczne oraz eksperci z branży IT.

Oprócz części konferencyjnej podczas INNO-TECH EXPO 2016 organizatorzy przygotowali strefę wystawienniczą poświęconą w całości branży IT – przestrzeń  internet rzeczy (IoT).

IV Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO 2016 odbędą się 27 – 28 października. Organizatorem wydarzenia jest Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz Targi Kielce.

Jeśli jesteś informatykiem i pracujesz w urzędzie, szkole lub szpitalu –  przyjdź i dowiedz się czegoś więcej o technologii codzienności.

Udział w konferencji jest bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji. Rejestracja prowadzona będzie poprzez stronę http://www.e-swietokrzyskie.pl/bsi/swietokrzyskie_dni_informatyki konferencja2016