Kids_Time_Star_award_EN_small

KIDS' TIME STAR

Targi branżowe nazywane są często „kreatorem rynkowych nowości”. To tutaj debiutują zarówno nowe marki, ale też poszczególne produkty. W ramach targów KIDS' TIME, każdego roku organizowany jest specjalny konkurs, w którym nagradzane są innowacyjne produkty o najwyższej jakości. 

W roku 2016 rywalizacja przybrała nową nazwę, podkreślającą międzynarodowy charakter wydarzenia. Wybrane przez Komisję Konkursową produkty nagrodzone zostały tytułem i statuetką „KIDS’ TIME STAR”.

Podczas nadchodzących targów - podobnie jak podczas poprzedniej edycji konkursu - nagrody zostaną przyznane w sześciu kategoriach:


• Wózki 
• Foteliki 
• Artykuły dziecięce 
• Odzież i tekstylia 
• Zabawki „0-3 lata” 
• Zabawki „powyżej 3 lat” 


W każdej z powyższych kategorii jury nominuje trzy produkty z których jeden zostanie nagrodzony statuetką KIDS' TIME STAR podczas uroczystej gali targów Kids' Time 23 lutego 2017.

Termin przyjmowania zgłoszeń oraz nadsyłania produktów upływa 27 stycznia 2017. Poniżej znajdziecie Państwo przydatne informacje oraz terminy związane z konkursem, a także zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu.

Przydatne informacje


W konkursie na produkt może wziąć udział każdy z wystawców targów KIDS' TIME 2017.

Każdy z wystawców może zgłosić dowolną liczbę produktów. Opłata za każdy zgłoszony produkt wynosi 120 złotych netto.

Każdy produkt należy zgłaszać na osobnym formularzu.

Mile widziane są linki do YouTube, stron informacyjnych produktu, folderów reklamowych etc. Materiały te pozwolą komisji na dokładniejsze zapoznanie się z walorami produktu i ułatwią przyznanie nominacji i nagród.

Odbiór produktów zgłoszonych do konkursu będzie możliwy w dniach 22 i 23 lutego 2017 w trakcie trwania targów KIDS' TIME 2017.

Terminy

do 27 stycznia 2017: przesłać wypełniony formularz zgłoszenia konkursowego oraz dostarczyć produkt zgłoszony do konkursu do siedziby Targów Kielce:

Targi Kielce S.A.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
z dopiskiem: KIDS' TIME STAR

7 lutego 2017: Obrady komisji konkursowej

10 lutego 2016: Ogłoszenie nominacji do nagrody Kids' Time Star 2017

22-23 lutego 2017: - odbiór produktów zgłoszonych do konkursu

23 lutego 2017: - wręczenie nagród w trakcie uroczystej gali targów