expositio

Europejski Salon Nowych Technologii dla Muzeów, Konserwacji Zabytków i Dziedzictwa Narodowego EXPOSITIO oraz odbywająca się równolegle Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO odbędą się w Targach Kielce od 11 do 13 czerwca 2018 roku. Ubiegłoroczną edycję targów odwiedziło ponad 5000 gości, a swoją ofertę zaprezentowało 284 wystawców z 13 krajów całego świata. 

EXPOSITIO i SACROEXPO to wystawy łączące biznes z kulturą, wystawami, festiwalami oraz sztuką sakralną. To jedyne na świecie wystawy podczas których od trzynastu lat wręczany jest medal Papieskiej Rady ds. Kultury Per Artem ad Deum.

W 2017 roku kapituła Papieskiej Rady ds. Kultury nagrodziła Medalami zamieszkującą na stałe w Salzburgu w Austrii fotograficzkę i reporterkę Claudię Henzlerks. prof. Michała Kazimierza Hellera, prezbitera katolickiego, teologa i profesora nauk teologicznych oraz ks. Tomáša Halíka, czeskiego duchownego katolickiego, filozofa, psychologa i teologa.


Aktualności

EWTN Polska patronem SACROEXPO

EWTN Polska patronem SACROEXPO

16.11.2018

Ruszyła nowa katolicka telewizja w Polsce - EWTN Polska jest częścią Eternal World Television Network. To największa na świecie sieć katolickiej telewizji dostępna w ponad 150 krajach

Światowe Dni Młodzieży w Targach Kielce

Światowe Dni Młodzieży w Targach Kielce

14.11.2018

Wspólna modlitwa dla wszystkich, którzy nie będą mogli wyjechać na spotkanie z Ojcem Świętym Franciszkiem odbędzie się 26 stycznia


Patronat honorowy:

wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta

 

Patronat medialny:

akcent spotkania z zabytkamia fundacja hereditas

Partnerzy medialni

banner
banner