Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

wystawa psów Dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych w Targach Kielce podwójnym sukcesem

5600 psich piękności z 230 ras, ponad 10 tysięcy zwiedzających – tak w liczbach przedstawiało się tegoroczne wielkie święto czworonogów. Podczas X i XI Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych organizowanych przez kielecki oddział Związku Kynologicznego nie zabrakło także atrakcji dla gości Targów Kielce.


Psy najpiękniejsze z pięknych w Targach Kielce

Ukoronowaniem obydwu wydarzeń były wybory najpiękniejszego psa wystawy oraz najpiękniejszego czworonoga kielecczyzny. W sobotę 12 listopada z tytułu najładniejszego w naszym regionie cieszył się rhodesian ridgeback o imieniu Asali, którego na wybiegu prezentowała Wiktoria Byrska ze Skarżyska Kamiennej. W pierwszym dniu bezkonkurencyjna wśród wszystkich psów X Wystawy okazała się Lara – polski owczarek nizinny, która wraz ze swoją panią Anną Dominiak przyjechała do Targów Kielce z Krakowa. W niedzielę 13 listopada z kolei najlepszy w naszym regionie okazał się chart polski Adria Rodu Abigeus pani Dominiki Madejskiej z Bud Brodzkich. Tytuł najpiękniejszego psa XI Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych wywalczył majestatyczny doberman Pride of Russia Hermes z Rosji, którego właścicielami są Natalya oraz Sergey Melguy.

Więcej

Aktualności

Badania okulistyczne dla psów w Targach Kielce

Badania okulistyczne dla psów w Targach Kielce

30.10.2017

Jedną z propozycji dla miłośników czworonogów podczas tegorocznych Międzynarodowych Wystaw Psów Rasowych w Targach Kielce są badania okulistyczne dla psów.

Mistrzyni i wicemistrzyni świata w Targach Kielce

Mistrzyni i wicemistrzyni świata w Targach Kielce

12.10.2017

Wystawy Psów Rasowych, które odbędą się w dniach 24-26.11.2017 będą nie tylko doskonała okazją do zobaczenia wszystkich ras. Tradycyjnie kielecki oddział ZKwP razem z Targami Kielce przygotował wiele atrakcji dla odwiedzających .

Norsk Lundehund na Wystawie Psów Rasowych w Targach Kielce

Norsk Lundehund na Wystawie Psów Rasowych w Targach Kielce

25.08.2017

Norweski pies na maskonury to prawdziwy alpinista wśród czworonożnych braci. Z chwilą wprowadzenia zakazu polowania na te ptaki, norweski stał się towarzyszem człowieka. Przedstawicieli tej rzadkiej rasy będzie można zobaczyć na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Targach Kielce już w listopadzie.

Akcja „Podaj Pomocną Łapkę” po raz trzeci w Targach Kielce

Akcja „Podaj Pomocną Łapkę” po raz trzeci w Targach Kielce

23.08.2017

Tradycyjnie już podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych połączonej z ZOO Salonem czyli targami artykułów dla zwierząt odbędzie się zbiórka na rzecz potrzebujących zwierząt.


Patronat honorowy:

wspolne-logo-wojewoda-swietokrzyski wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta


Patronat medialny

zoo biznes wystawa-psow-b-logo-echo-dnia wystawa-psow-b-logo-gazeta-wyborcza
wystawa-psow-b-logo-radio-kielce wystawa-psow-b-logo-tvp-kielce