Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

wystawa psów Dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych w Targach Kielce podwójnym sukcesem

5600 psich piękności z 230 ras, ponad 10 tysięcy zwiedzających – tak w liczbach przedstawiało się tegoroczne wielkie święto czworonogów. Podczas X i XI Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych organizowanych przez kielecki oddział Związku Kynologicznego nie zabrakło także atrakcji dla gości Targów Kielce.


Psy najpiękniejsze z pięknych w Targach Kielce

Ukoronowaniem obydwu wydarzeń były wybory najpiękniejszego psa wystawy oraz najpiękniejszego czworonoga kielecczyzny. W sobotę 12 listopada z tytułu najładniejszego w naszym regionie cieszył się rhodesian ridgeback o imieniu Asali, którego na wybiegu prezentowała Wiktoria Byrska ze Skarżyska Kamiennej. W pierwszym dniu bezkonkurencyjna wśród wszystkich psów X Wystawy okazała się Lara – polski owczarek nizinny, która wraz ze swoją panią Anną Dominiak przyjechała do Targów Kielce z Krakowa. W niedzielę 13 listopada z kolei najlepszy w naszym regionie okazał się chart polski Adria Rodu Abigeus pani Dominiki Madejskiej z Bud Brodzkich. Tytuł najpiękniejszego psa XI Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych wywalczył majestatyczny doberman Pride of Russia Hermes z Rosji, którego właścicielami są Natalya oraz Sergey Melguy.

Więcej

Aktualności

Norsk Lundehund na Wystawie Psów Rasowych w Targach Kielce

Norsk Lundehund na Wystawie Psów Rasowych w Targach Kielce

25.08.2017

Norweski pies na maskonury to prawdziwy alpinista wśród czworonożnych braci. Z chwilą wprowadzenia zakazu polowania na te ptaki, norweski stał się towarzyszem człowieka. Przedstawicieli tej rzadkiej rasy będzie można zobaczyć na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Targach Kielce już w listopadzie.

Akcja „Podaj Pomocną Łapkę” po raz trzeci w Targach Kielce

Akcja „Podaj Pomocną Łapkę” po raz trzeci w Targach Kielce

23.08.2017

Tradycyjnie już podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych połączonej z ZOO Salonem czyli targami artykułów dla zwierząt odbędzie się zbiórka na rzecz potrzebujących zwierząt.

Akcja Targów Kielce „Podaj pomocną łapkę” bardzo udana

Akcja Targów Kielce „Podaj pomocną łapkę” bardzo udana

17.11.2016

Już po raz drugi Targi Kielce podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych zorganizowały zbiórkę karmy dla potrzebujących czworonogów. Podczas wydarzenia poprzedzającego imprezę zorganizowanego w Galerii Echo, a także na samej Wystawie udało się zebrać łącznie 200 kg karmy

Sabat - Łysa Góra Show w Targach Kielce

Sabat - Łysa Góra Show w Targach Kielce

13.11.2016

Konkurs tradycyjnie towarzyszący Międzynarodowym Wystawom Psów Rasowych w Targach Kielce ma na celu wyłonić zwycięzców za najbardziej trafne, czy najbardziej zabawne przebrania w stylu czarownica, demon, czort


Patronat honorowy:

wspolne-logo-wojewoda-swietokrzyski wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta


Patronat medialny

zoo biznes wystawa-psow-b-logo-echo-dnia wystawa-psow-b-logo-gazeta-wyborcza
wystawa-psow-b-logo-radio-kielce wystawa-psow-b-logo-tvp-kielce