wspolne-ufi-approved

Targi dziecięce KIDS’ TIME 2020 –  kolejna edycja, kolejny rekord

kids time - targi dla branży dziecięcej

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME Kids' Time odbędą się w Kielcach już po raz jedenasty. To przegląd najnowszych osiągnięć branży dziecięcej. Kolejna edycja rozpocznie się już od 19 i potrwa do 21 lutego.

Ubiegłoroczna jubileuszowa edycja wystawy zgromadziła w kieleckim ośrodku 566 firm z całego świata. Zajęła ponad 20 000 metrów i 9 hal wystawienniczych. KIDS’ TIME 2019 odwiedziło przeszło 8 200 gości.

Międzynarodowe targi produktów dla matki i dziecka

Podobnie zapowiadają się nadchodzące targi. Nie zabraknie wystawców z ponad 20 krajów całego świata. Goście targów mogli zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów artykułów dla dzieci z, m.in. Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosja, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch. Tym samym, KIDS’ TIME staje się jedną z najbardziej międzynarodowych wystaw w portfolio Targów Kielce – firmy zagraniczne stanowią 20% wszystkich wystawców. Podobnie jak w latach ubiegłych, targi organizowane zostały w formule BTB.

Podczas Kids’ Time zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia branży dziecięcej. Swoje produkty przedstawią producenci i dystrybutorzy wózków, mebelków, ubranek i zabawek. Podczas targów zaprezentowane są premiery rynkowe i najnowsze technologie.

Więcej

 

 

Partner strategiczny:

Główny partner medialny:

dziecko-b-logo-marko

branża dziecięca - 10 lat

Współpraca:

psbziad Komitet Ochrony Praw Dziecka zabawkowicz mk_bowling  
  pozytywna opinia  instytut matki i dziecka    

Aktualności

Ekipa KIDS' TIME na targach Mir Detstva 2019

Ekipa KIDS' TIME na targach Mir Detstva 2019

28.09.2019

Już od 25 lat rosyjskie targi stanowią platformę komunikacyjną i informacyjną w branży i oferuje firmom wystawiającym możliwość zaprezentowania się szerokiej publiczności ekspertów.

Międzynarodowa promocja KIDS' TIME

Międzynarodowa promocja KIDS' TIME

26.09.2019

Na wrześniowych targach Kind und Jugend w Kolonii nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce - organizatora jednej z największych wystaw branży dziecięcej w Europie.

Pozyskaj rosyjskich klientów – weź udział w największych targach branży dziecięcej w Rosji

Pozyskaj rosyjskich klientów – weź udział w największych targach branży dziecięcej w Rosji

28.06.2019

Międzynarodowe targi Mir Detstva oraz Child and Junior Fashion (CJF) – Moda Dziecięca odbędą się od 24 do 27 września w moskiewskim ośrodku targowym Expocentr.

Sportowe emocje podczas Targów KIDS’ TIME

Sportowe emocje podczas Targów KIDS’ TIME

22.02.2019

W drugim dniu Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME tradycyjnie już wystawcy rywalizowali w zawodach kręglarskich.

Wystawcy Targów KIDS’ TIME nagrodzeni

Wystawcy Targów KIDS’ TIME nagrodzeni

21.02.2019

Pierwszy wieczór Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów. Nie zabrakło także jubileuszowych wzruszeń.


 

P a r t n e r z y

md_2017__eng

Kiddy Pages

childrens fashion

Baby Еxpo 2019

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza

czesko-polska izba handlowa


Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner