Mobilny asystent zwiedzających na "Przemysłową Wiosnę" 2018

stom 2018 - aplikacja mobilna

Rozpocznij sezon na jednym z największych wydarzeń przemysłowych w Europie poświęconych obróbce metali, laserom i drukowi 3D z naszym partnerem technologicznym superexpo.com a więc mobilnie, wirtualnie i interaktywnie!

Przygotowana specjalnie na tę okazję aplikacja pozwoli łatwo i szybko odnaleźć dowolne stoisko, a wbudowany w aplikację skaner kodów QR, które znajdą się na każdym stoisku, ułatwi dostęp do informacji o wystawcach oraz umożliwi tworzenie własnej listy ulubionych.

  • Informacje o Targach - zapewnią dostęp do wiedzy oraz newsach dot. wydarzenia z poziomu aplikacji w urządzeniu mobilnym, wygodnie i zawsze pod ręką!
  • Baza wystawców z wyszukiwarką dostarczy dokładnych informacji o firmie, jej produktach czy usługach!
  • Skaner kodów QR, które znajdą się na wszystkich stanowiskach, pozwoli na łatwe odnalezienie informacji o wystawcy, bez potrzeby tradycyjnego wyszukiwania firmy po nazwie!
  • Interaktywna mapa stoisk pozwoli sprawnie i szybko odnaleźć się oraz trafić bezpośrednio do wystawców!
  • Z pomocą aplikacji łatwo wyszukasz i dodasz wystawców do listy ulubionych, tak żeby wrócić do nich w dogodnym momencie i nie zgubić żadnego wartościowego kontaktu!
  • Po targach aplikacja zapewni wirtualny powrót do wydarzenia i pozwoli odkryć jeszcze więcej dzięki wirtualnym spacerom po całej powierzchni wystawienniczej, dostępnym również w VR!

Gdy targi dobiegną końca, nie usuwaj pobranej aplikacji – w kilka dni po imprezie superexpo.com wzbogaci ją o nowy wirtualny spacer z tegorocznego wydarzenia!

Wejdź na www.superexpo.com i dowiedz się więcej!

Pobierz aplikację

stom 2018 - aplikacja mobilna