XII Ogólnopolskie Targi Pracy dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych PRACA, KARIERA, ROZWÓJ

praca kariera rozwój 2018 - plakat

Praca Kariera Rozwój – poznaj nowe oferty pracy!

To już 12. edycja Ogólnopolskich Targów dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych „Praca, Kariera, Rozwój”, które odbędą się 16 kwietnia 2018 roku w Targach Kielce.

Ogólnopolskie targi „Praca, Kariera, Rozwój” są platformą do wymiany cennych doświadczeń i okazją do zdobycia dodatkowej wiedzy. Wydarzenie w Targach Kielce daje możliwość znalezienia satysfakcjonującej pracy młodym i ambitnym ludziom. Oprócz ciekawych ofert na zainteresowanych czekają zagraniczne staże i praktyki oraz warsztaty doszkalające.

 

Najlepsze oferty pracy

Tegorocznymi wystawcami targów pracy będą firmy, organizacje i inkubatory przedsiębiorczości. Współpracę zadeklarowały największe firmy w regionie, między innymi: Echo Investment, KH-Kipper, Transition Technologies, MAN Bus, Wojewódzki Urząd Pracy, Saint-Gobain czy Telbridge. Wydarzenie każdego roku cieszy się wysoką frekwencją wśród studentów i absolwentów, co umożliwia firmom zwiększenie rozpoznawalności wśród tej grupy społecznej.

 

Przydatne warsztaty

Oprócz możliwości zapoznania się z ofertami pracy, na odwiedzających czekają specjalne warsztaty, przydatne podczas poszukiwania zatrudnienia. Goście wydarzenia mają okazję wziąć udział, między innymi w warsztatach zatytułowanych: Wizerunek kandydata w sieci poprowadzonych przez Karolinę Latus z CRAFTS, w warsztatach Soft Skills Academy prowadzonych przez Kamila Bulińskiego, Mariusza Marciniaka oraz  Katarzynę Lipską z WSEPiNM. Natomiast Małgorzata Wirecka-Zemsta oraz Katarzyna Łazarska, doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach, przybliżą uczestnikom zajęć tajniki pracy rekrutera, podczas warsztatów Rozmowa kwalifikacyjna, czyli… jak przekonać rekrutera.

 

Ważne tematy podczas forum

Obowiązkowym punktem Ogólnopolskich Targów Pracy dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych „Praca, Kariera, Rozwój” jest Forum Biznes Edukacja Rozwój, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Nowe miejsca pracy w gospodarce 4.0 dla absolwentów szkół wyższych”.Podczas spotkania prelegenci odpowiedzą, między innymi na zagadnienia: na czym polega gospodarka 4.0 i w jaki sposób uczelnie dostosowują swoją ofertę kształcenia do zmian w gospodarce 4.0 oraz jakie są niekorzystne zmiany na rynku pracy.

 

Istotne wsparcie

Organizatorem targów „Praca, Kariera, Rozwój” są Targi Kielce S.A. i Stowarzyszenie AIESEC. Partnerem wydarzenia jest  Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.

Patronat nad wydarzeniem objęli, między innymi: Prezydent Miasta Kielc Wojciech Lubawski i Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Radio eM Kielce, Radio Kielce, TVP3 Kielce, Echo Dnia, Gazeta Wyborcza Kielce, Telewizja Świętokrzyska, Wrota Świętokrzyskie, Media Planet, Marka Pracodawcy oraz infoPraca.pl.

 

 

Sponsor poczęstunku:

supon