bezpieczny stadion Znów o bezpieczeństwie na stadionach w Targach Kielce

Konferencja Polskiego Związku Piłki Nożnej już 19 października 2017 roku

Od 2001 roku istotnym punktem w kalendarzu Targów Kielce jest współorganizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej Konferencja „Bezpieczny Stadion”, w której co roku udział bierze około 400 przedstawicieli świata sportu, klubów piłkarskich i instytucji odpowiedzialnych za zabezpieczanie imprez sportowych.

Podczas „Bezpiecznego Stadionu” 2017,  strategię i program rozwoju UEFA w latach 2017-2021 przedstawi Marc Timmer - Dyrektor Departamentu Stadionów i Bezpieczeństwa UEFA. Marek Doliński - Dyrektor Departamentu Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN zaprezentuje podsumowanie Turnieju Finałowego UEFA EURO U21 POLSKA 2017. Tradycyjnie o swoich działaniach opowie Dariusz Łapiński - Krajowy Koordynator ds. Współpracy z Kibicami PZPN.

Więcej

 

Patronat honorowy

ministerstwo sportu i turystyki ministerstwo sprawiedliwości pkol

Komenda Główna Policji

Komendant Główny Policji

 

 

 
wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta

Aktualności

Konferencja Bezpieczny Stadion 2017

Konferencja Bezpieczny Stadion 2017

19.10.2017

Konferencja „Bezpieczny Stadion” po raz siedemnasty odbyła się w Targach Kielce. Wzięli w niej udział przedstawiciele świata sportu, klubów piłkarskich oraz instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo imprez sportowych na czele z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewem Bońkiem, Ministrem Sportu i Turystyki Witoldem Bańką oraz Komendantem Głównym Policji Jarosławem Szymczykiem.

Zostań wolontariuszem PZPN podczas konferencji w Targach Kielce

Zostań wolontariuszem PZPN podczas konferencji w Targach Kielce

03.10.2017

Już 19 października odbędzie się w Targach Kielce kolejna konferencja Polskiego Związku Piłki Nożnej „Bezpieczny Stadion” dotycząca wielu zagadnień piłkarskich i okołostadionowych.

Prezes Zbigniew Boniek zachwycony organizacją „Bezpiecznego Stadionu”

Prezes Zbigniew Boniek zachwycony organizacją „Bezpiecznego Stadionu”

26.10.2016

Blisko 400 przedstawicieli świata sportu, klubów piłkarskich i instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo imprez sportowych wzięło udział XVI Konferencji Polskiego Związku Piłki Nożnej „Bezpieczny stadion”

Interaktywny „Bezpieczny Stadion” w Targach Kielce

Interaktywny „Bezpieczny Stadion” w Targach Kielce

21.10.2016

Głównym punktem tegorocznej Konferencji Polskiego Związku Piłki Nożnej będzie tak jak w ubiegłym roku panel polityczno-strategiczny, podczas którego oprócz moderatora w dyskusji będą mogli wziąć udział wszyscy goście.