Aplikacja mobilna SACROEXPO 2018

sacroexpo 2018 - aplikacja mobilna

SACROEXPO 2018 mobilnie i wirtualnie!

SACROEXPO to jedne z najważniejszych i największych targów B2B branży sakralnej nie tylko w naszym kraju, ale również w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

XIX Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów łączy sfery sacrum, ze sztuką i biznesem. W Kielcach można będzie zapoznać się z bogatą ofertą produktów dedykowanych kościołom, trendami sztuki sakralnej i dewocjonaliów, nowymi technologiami w budownictwie sakralnym, architekturze czy rewitalizacji obiektów i nekropolii, propozycjami branży muzycznej oraz środowisk twórczych, a także wziąć udział w licznych koncertach, wystawach, konferencjach.

Razem z naszym partnerem technologicznym superexpo.com zachęcamy by poznać targi również mobilnie, wirtualnie i interaktywnie!

Przygotowana specjalnie na tę okazję aplikacja SACROEXPO pozwoli łatwo i szybko odnaleźć dowolne stoisko, a wbudowany w aplikację skaner kodów QR, które znajdą się na każdym stoisku, ułatwi dostęp do informacji o wystawcach oraz umożliwi tworzenie własnej listy ulubionych.

  • Informacje o Targach - zapewnią dostęp do wiedzy oraz newsach dot. wydarzenia z poziomu aplikacji w urządzeniu mobilnym, wygodnie i zawsze pod ręką!
  • Baza wystawców z wyszukiwarką dostarczy dokładnych informacji o firmie, jej produktach czy usługach!
  • Skaner kodów QR, które znajdą się na wszystkich stanowiskach, pozwoli na łatwe odnalezienie informacji o wystawcy, bez potrzeby tradycyjnego wyszukiwania firmy po nazwie!
  • Interaktywna mapa stoisk pozwoli sprawnie i szybko odnaleźć się oraz trafić bezpośrednio do wystawców!
  • Z pomocą aplikacji łatwo wyszukasz i dodasz wystawców do listy ulubionych, tak żeby wrócić do nich w dogodnym momencie i nie zgubić żadnego wartościowego kontaktu!
  • Po targach aplikacja zapewni wirtualny powrót do wydarzenia i pozwoli odkryć jeszcze więcej dzięki wirtualnym spacerom po całej powierzchni wystawienniczej, dostępnym również w VR!

Gdy targi dobiegną końca, nie usuwaj pobranej aplikacji – w kilka dni po imprezie superexpo.com wzbogaci ją o nowy wirtualny spacer z tegorocznego wydarzenia!

Wejdź na www.superexpo.com i dowiedz się więcej!

sacroexpo 2018 - aplikacja mobilna