Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

XXI Ogólnopolskie Targi Pracy TARGI PRACY

Targi Pracy 2018 - plakat Zapraszamy na XXI Ogólnopolskie Targi Pracy!

Organizowane w Targach Kielce od 8 lat Ogólnopolskie Targi Pracy należą do grona największych wydarzeń tego typu realizowanych w naszym kraju i są największymi targami pracy w województwie świętokrzyskim. Co roku przyciągają ponad stu wystawców i tysiące zwiedzających. Od lat cieszą się bardzo dobrą opinią firm i instytucji, które uczestniczyły w dotychczasowych edycjach (impreza uzyskała 4,89 punktów na 5 możliwych w badaniach satysfakcji klienta biznesowego).

Na kieleckie targi pracy przyjeżdżają wystawcy z całego kraju i z zagranicy. Dotychczas gościliśmy przedstawicieli Austrii, Finlandii, Holandii, Irlandii Północnej, Kanady, Niemiec i Norwegii. Podczas Ogólnopolskich Targów Pracy firmy rozpoczynają i realizują procesy rekrutacyjne. Instytucje szkoleniowe, szkoły i uczelnie znajdują kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym, a zatem uczestnictwem w różnych formach edukacji.

Co roku przygotowujemy atrakcyjną ofertę specjalną, której celem jest podkreślenie obecności poszczególnych wystawców na Ogólnopolskich Targach Pracy. Zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami i do udziału w najbliższych – XXI OTP, które odbędą się w hali G Targów Kielce w środę 25 kwietnia 2018 roku w godzinach od 11:00 do 14:30.

Wydarzenie należy też do najstarszych w kraju, ma bowiem prawie dwudziestopięcioletnią tradycję. Pierwsza duża i powszechna giełda pracy w Kielcach odbyła się już w 1994 roku. Rangę ogólnopolską uzyskała cztery lata później. Od 2010 roku współorganizują ją Miejski Urząd Pracy w Kielcach i Targi Kielce.