targi pracy 2018 Ponad 3,5 tysiąca ofert pracy w Targach Kielce

25 kwietnia w Targach Kielce odbyły się  XXI Ogólnopolskie Targi Pracy, podczas których nie zabrakło  potencjalnych pracodawców z ciekawymi  ofertami pracy i płatnych staży

 Wydarzenie, podobnie jak w latach ubiegłych, było wyjątkową okazją do spotkania w jednym miejscu firm doradczych, jednostek szkolących czy przyszłych pracodawców – w tym roku było to, aż 110 firm. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele takich marek  jak: ASWENT WENTYLACJA I KLIMATYZACJA, AUCHAN POLSKA, CHEMADIN EXPORT, EFFECT GLASS, GŁÓWNY URZĄD MIAR w WARSZAWIE czy HOTEL BINKOWSKI. Na osoby poszukujące pracy, które zdecydowały się przyjechać do ośrodka targowego w Kielcach, czekało ponad 3,5 tysiąca, zróżnicowanych ofert – od prostych, fizycznych zajęć, po sprofilowane stanowiska pracy dla specjalistów. Pracodawcy poszukiwali m.in. menadżera do spraw logistyki i magazynowania, księgowego, listonosza, ale równieżblacharzy samochodowych, cukierników, elektryków, czy florystów. Międzynarodowy charakter wydarzenia podkreślali wystawcy z Holandii czy Niemiec. Tegoroczne XXI Ogólnopolskie Targi Pracy, które jak w latach ubiegłych odwiedziło niemal 2500 bezrobotnych odbywały się pod  patronatem Elżbiety Rafalskiej, Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, a patronat merytoryczny nad targami objął Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy.


Organizatorzy:

miejski urząd pracy Targi Kielce - logo

Patronat honorowy: 

Patronat honorowy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta  


Aktualności

Wystartowały XXII Ogólnopolskie Targi Pracy w Targach Kielce

Wystartowały XXII Ogólnopolskie Targi Pracy w Targach Kielce

16.04.2019

W tym roku 95 firm przedstawiło blisko 3670 miejsc pracy w aż 280 zawodach w hali G Targów Kielce.

XXII Targi Pracy w Kielcach - program wydarzenia

XXII Targi Pracy w Kielcach - program wydarzenia

08.04.2019

Kieleckie Targi Pracy odwiedzają nie tylko wystawcy z całej Polski. Gościliśmy wielokrotnie ambasady i firmy z blisko 10 krajów z całego świata. Co roku targom towarzyszy konferencja dla biznesu i szkolenia dla osób poszukujących nowego zatrudnienia.

Targi Pracy z Patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej

Targi Pracy z Patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej

08.04.2019

W tym roku targi odbędą się 16 kwietnia w godzinach od 11:00 do 14:30 w hali G Targów Kielce.

Szukasz pracy – odwiedź Targi Kielce

Szukasz pracy – odwiedź Targi Kielce

24.04.2018

Specjalista do spraw marketingu, menadżer do spraw logistyki i magazynowania, księgowy czy listonosz – to tylko kilka z ponad 3500 propozycji pracy jakie będą czekały na odwiedzających XXI Ogólnopolskie Targi Pracy w środę 25 kwietnia. Wstęp na targi jest bezpłatny i można na nie dojechać bezpłatnymi autobusami.


Partnerzy medialni

banner