Kontakt


photo

Dyrektor projektu

Bogusława Grzechowska
+48 41 365 12 10
+48 600 895 706
+48 41 345 62 61
grzechowska.boguslawa@targikielce.pl

photo

Zastępca

Joanna Adamczyk
+48 41 365 12 14
+48 696 084 313
+48 41 365 14 26
adamczyk.joanna@targikielce.pl

photo

Zastępca

Wioleta Barwicka
+4841 365 14 12
+48 797 339 452
barwicka.wioleta@targikielce.pl

photo

Zespół Projektowania Stoisk

Anna Bogdańska
41 36 51 461
bogdanska.anna@targikielce.pl

photo

Marketing

Mateusz Nowakowski
41 365 13 84
nowakowski.mateusz@targikielce.pl

photo

Public Relations - kontakt z mediami

Patrycja Pawlik
+48 41 365 14 14
pawlik.patrycja@targikielce.pl

 

Przedstawiciele zagraniczni: 



AUSTRIA, SZWAJCARIA
IVO DÜRR INTERNATIONAL
Messe / Agentur / Organisation / Consulting
Repräsentanz internationaler Messeplätze
Laudongasse 8/15
AT-1080 Wien
T +43 1 890 16 30
F +43 1 890 16 30 15
Web: www.messe-agentur.com
Mail: ivo.duerr@messe-agentur.com

BRAZYLIA, AMERYKA POŁUDNIOWA
Frederico Pawlowski
MG Pesquisa de Mercado - LetterOne
Rua Artur Rocha, 550/203 - Bairro Mont'Serrat
90450-170 Porto Alegre - RS
BRAZYLIA
Tel. +55 51 3028 7556, 3051 7554
Fax +55 51 3028 7556
Mobile +55 51 8175 2498
E-mail wfpawlowski@gmail.com
skype: frederico.pawlowski 

CHINY, TAJWAN, HONG-KONG
BEIJING HELIVIEW INT’L EXHIBITION CO. LTD.
Room 1602, Anfu Tower, No. 1Nan Fang Zhuang, Fengtai District, Beijing, China 100079
Tel. +86-10-67620925,67624704, 67614702
Fax. +86-10-67622661, 67614707
E-mail: expo@heliview.cn

CZECHY, SŁOWACJA
PhDr. Jaroslav Pluhar
REA AGENTURA
Ul. Horni Ian 13
779 00 Ołomuniec
CZECHY
tel/fax:+420585754012
kom. +420 585 414 411
e-mail: pluhar@rea-agentura.cz

FRANCJA
AKTIMEX s.a.r.l., 
RUE DES JARDINS, 
26730 HOSTUN, FRANCJA
PHONE: +33 4 75 48 89 27
FAX: +33 4 75 48 81 76
E-MAIL: aktimex@free.fr

NIEMCY
EU CONSULTING
Blochmannstrasse 58 A,
D-12209 Berlin
NIEMCY

NIEMCY
Von Hagen Gmbh
WESTERHOLZ 8,
32825 BLOMBERG,
NIEMCY
http://www.vonhagen.net
e-mail: info@vonhagen.net

UKRAINA, kraje b. ZSRR
ZORIANA 
OSHCHUDLYAK
Lwów, Ukraina
kom. 066 711 87 27,
tel./fax: +38 032 237 28 00
ozoriana@ukr.net

Formularz kontaktowy