AGROTECH 2016 - Nagrody i wyróżnienia

 

Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi 

  • Firma SaMasz Sp. z o.o. z Białegostoku za całokształt działań związanych z produkcją maszyn rolniczych i komunalnych

 

Złote Medale Targów Kielce na wystawie AGROTECH 2016:

  • Ciągnik rolniczy CASE IH OPTUM 300 CVX produkowany przez CNH Industrial Osterrich GmbH z Austrii zgłoszony przez CNH Industrial Polska Sp. z o.o. z Płocka za zastosowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i ergonomicznych
  • Agregaty do siewu bezpośredniego MZURI PRO-TIL produkowane przez MZURI LTD Springfield Farm Wlk. Brytania zgłoszone przez AGRO-LAND Marek Różniak Śmielin za za nowoczesne rozwiązania w technologii uprawy bezorkowej
  • Opryskiwacz samobieżny HERKULES 4000/24/ALU produkowany przez Kujawską Fabrykę Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK Brześć Kujawski za korzystny stosunek ceny do jakości i funkcjonalności.
  • Przyczepa transportowa CLAAS CARGOS 750 produkowana przez CLAAS Saulgau GmbH zgłoszona przez CLAAS Polska Sp. z o.o. Niepruszewo za innowacyjne rozwiązania poprawiające manewrowość na polu
  • Asymetryczny dwustrumieniowy rozpylacz eżektorowy IDTA LECHLER produkowany przez LECHLER GmbH Niemcy zgłoszony przez ELEKTRONIC Marek Janus  Strzyżowice za innowacyjne rozwiązania w technice ochrony roślin
  • System EASY ON BOARD App produkowany przez CLAAS E-Systems KGAmbH & Co KG Niemcy zgłoszony przez CLAAS Polska Sp. z o.o.  Niepruszewo za aplikację umożliwiającą komunikację pomiędzy ciągnikiem i współpracującymi maszynami. 
  • Łubin wąskolistny TANGO wyhodowany przez Poznańską Hodowlę Roślin Sp. z o.o. Tulce za najpopularniejszą i najszybciej rozwijającą się odmianę  odporną na suszę i choroby
  • Odmiana kukurydzy TONACJA wyhodowana przez Hodowlę Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR Smolice za wysoką stabilność plonowania i uniwersalność użytkowania

 

Wyróżnienia:

  • Wał  uprawowy składany hydraulicznie TYTAN 600 produkowany przez EXPOM  Sp. z o.o. Krośniewice za rozwiązania techniczne spełniające wymagania rolników w uprawie gleby
  • Zgrabiarka Kongskilde R+ 1410SB z pokosem bocznym i ramą Multi Link produkowana przez KONGSKILDE POLSKA Sp. z o.o. Kutno za rozwiązania konstrukcyjne umożliwiające prace w terenie pagórkowatym
  • Ładowacz czołowy IT 1600 produkowany przez P.P.H.U. INTER-TECH  Piotr Jankowski  Zambrów za za uniwersalność zastosowania
  • SYSTEM CURVE-Control (Software) produkowany przez MÜLLER-ELEKTRONIK GmbH Niemcy zgłoszony przez ELEKTRONIC Marek Janus  Strzyżowice za rozwiązanie umożliwiające automatyczną regulację cieczy w opryskiwaczu podczas zakrętów
  • EM Naturalnie Aktywny produkowany przez GREENLAND TECHNOLOGIA EM  Sp. z o.o. Trzcianka za skład chemiczny sprzyjający środowisku naturalnemu, poprawiający żyzność gleby i kondycję roślin.

 

Nagrody za aranżację stoisk targowych

WYRÓŻNIENIA za atrakcyjny i interesujący sposób prezentacji stoiska:

  • AGRII POLSKA SP. Z O.O., Poznań (H-143)
  • BANK BGŻ BNP PARIBAS S.A., Warszawa (I-45)
  • EKOPLON SP. Z O.O. SP.K., Szydłów (H-165)
  • MERLO POLSKA SP. Z O.O., Warszawa (B-2)
  • PÖTTINGER - ALOIS PÖTTINGER MASCHINENFABRIK GMBH, Grieskirchen, Austria (D-9)
  • SKRAW-MET HYDRAULIKA SIŁOWA SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA, Dołuje (I-12)
  • SYNGENTA POLSKA SP. Z O.O., Warszawa (E-15)
  • TAMA POLSKA SP. Z O.O. , Sieradz (H-85)
  • ZETOR POLSKA SP. Z O.O., Kalisz (D-4)

 

MEDALE za  oryginalny  i nowatorski styl wystąpienia targowego:

  • AGENCJA NIERUCHOMOŚCI ROLNYCH oraz 8 Spółek Rolniczych, Kraków (H-121)
  • CASE IH, Płock (E-29)
  • CLAAS POLSKA, Buk (F-5)
  • KUBOTA (DEUTSCHLAND) GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE, Piotrówek Mały (D-8)
  • MANITOU POLSKA SP. Z O.O., Raszyn (B-9)
  • MORAVIA ŘETĚZY S.R.O., Troubky-Zdislavice, Czechy (H-191)
  • NEW HOLLAND (CNH INDUSTRIAL POLSKA), Płock (E-4)
  • SAME DEUTZ - FAHR POLSKA SP. Z O.O., Mełgiew (F-7)
  • URSUS SA, Lublin (B-8)