Mobilny asystent zwiedzających na XXIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2018!

agrotech 2018 - mobilny asystent zwiedzających

Rozpocznij sezon na największej imprezie rolniczej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej AGROTECH 2018 z naszym partnerem technologicznym superexpo.com a więc mobilnie, wirtualnie, interaktywnie!

Przygotowana specjalnie na tę imprezę aplikacja pozwoli łatwo i szybko odnaleźć dowolne stoisko, a wbudowany w aplikację skaner kodów QR, które znajdą się na każdym stanowisku, ułatwi dostęp do informacji o wystawcach oraz umożliwi tworzenie własnej listy ulubionych.

  • Informacje o Targach - zapewnią dostęp do wiedzy oraz newsach dot. wydarzenia z poziomu aplikacji w urządzeniu mobilnym, wygodnie i zawsze pod ręką!
  • Baza wystawców z wyszukiwarką dostarczy dokładnych informacji o firmie, jej produktach czy usługach!
  • Skaner kodów QR, które znajdują się na wszystkich stoiskach, pozwoli na łatwe odnalezienie wszystkich informacji o wystawcy, bez potrzeby wyszukiwania firmy po nazwie!
  • Interaktywna mapa stoisk pozwoli sprawnie i szybko odnaleźć się na jednych z największych targów w Europie i trafić bezpośrednio do wystawców!
  • Z pomocą aplikacji łatwo wyszukasz i dodasz wystawców do listy ulubionych, tak żeby wrócić do nich w dogodnym momencie i nie zgubić żadnego wartościowego kontaktu!
  • Po targach aplikacja zapewni wirtualny powrót do wydarzenia i pozwoli odkryć jeszcze więcej dzięki możliwości odbycia wirtualnego spaceru po całej powierzchni wystawienniczej!

Gdy AGROTECH 2018 dobiegnie końca, nie usuwaj pobranej aplikacji – w kilka dni po imprezie wzbogacimy ją o nowy wirtualny spacer z tegorocznego wydarzenia!

Wejdź na www.superexpo.com i dowiedz się więcej!

Aplikacja w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.superexpo.agrotechlasexpo
Aplikacja w App Store: https://itunes.apple.com/us/app/agrotech-las-expo/id1358225898?mt=8

agrotech 2018 - mobilny asystent zwiedzających