Warsztaty „Identyfikacja materiałów z użyciem spektrometru X-MET 8000"

control-tech - Warsztaty XMET8000 Firma PCB Service od ponad 18 lat oferuje swym klientom materiały i sprzęt do badań nieniszczących jak i metalografii.

Podczas targów CONTROL-TECH 20 września o godzinie 13.45 zapraszamy do sali konferencyjnej w hali F na warsztaty zatytułowane „Identyfikacja materiałów (PMI) z użyciem spektrometru X-MET 8000” – mówi Agnieszka Tomczyk z firmy PCB Service. – Zaprezentujemy spektrometr ED XRF X-MET 8000 Expert, produkcji Oxford Instruments.

Spektrometr XRF X-MET 8000 to przede wszystkim szybkość i wydajność, wymagana w najbardziej zaawansowanych aplikacjach. Łączy zalety wysokiej klasy lamp rentgenowskich i wielko-powierzchniowego detektora SDD (Large Area Silicon Drift Detector). Spektrometry z serii X-MET 8000 są idealnym rozwiązaniem do identyfikacji i analizy składu materiałów (PMI), identyfikacji pierwiastków, badania materiałów na zgodność z dyrektywą RoHS, analizy metali szlachetnych, biżuterii dla zastosowań kontrolnych a także produkcyjnych.

Zobacz działanie spektrometru, który zostanie zaprezentowany w Targach Kielce podczas Targów CONTROL-TECH.

Każda osoba biorąca udział w warsztatach otrzyma układ okresowy pierwiastków. 

Warto przypomnieć, że targi CONTROL-TECH, odbywają się w Targach Kielce już po raz 23. Jest to najważniejsze miejsce spotkań branży przemysłowej techniki pomiarowej w Polsce. Kompleksowo prezentują w Kielcach kilkadziesiąt wiodących firm z Polski jak i z zagranicy.

 

Zgłoś udział

Administratorem Państwa danych osobowych są Targi Kielce S.A., z siedziba w Kielcach, ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce, KRS 0000352242, NIP 6570309803, REGON 290036480. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla udziału w imprezie organizowanej przez Targi Kielce S.A. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia.