dom targi mieszkaniowe 25 świeczek zdmuchniętych – targi Dom, Ogród i Ty zakończone.

Świętujące jubileusz 25-lecia targi Dom oraz Ogród i Ty zakończyły się w miniony weekend w Targach Kielce. Kielczanie mogli odwiedzić ponad 250 firmy z branży budowlanej i wykończeniowej, ale także producentów kwiatów i krzewów.

Targi Dom skierowane do wszystkich miłośników pięknych wnętrz. Mieszkańcy regionu, którzy planują remont lub kupili nowe mieszkanie i chcą je urządzić, mogli porozmawiać z wieloma firmami. Producenci  drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych zaprezentowali najnowsze kolekcje – od drzwi antywłamaniowych, przez magnetyczne aż po przesuwne – było w czym wybierać. Salony parkieciarskie prześcigały się w propozycjach paneli oraz drewnianych desek. Goście odwiedzający Targi Kielce najczęściej popularnością cieszyły się klasyczne, dębowe parkiety, ułożone w tzw. „jodełkę”.

Więcej

Aktualności

Schodami do nieba! Nowa firma na targach Dom

Schodami do nieba! Nowa firma na targach Dom

19.02.2019

Schody, podłogi, ale także blaty drewniane – wyposażenie wnętrz na najwyższym poziomie proponuje firma Marchewka, która od 30 lat zachwyca klientów z całej Europy. Po raz pierwszy będziemy mogli podziwiać ofertę firmy podczas targów Dom.

Tartak Olczyk wśród wystawców targów Dom

Tartak Olczyk wśród wystawców targów Dom

18.02.2019

Firma z 40 letnim doświadczeniem w stolarstwie znalazła się wśród wystawców dwudziestych szóstych targów Dom. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje między innymi pale winogronowe, palisada toczona i granulat drzewny pelet.

Ekogroszek od TAURON Wydobycie na targach DOM

Ekogroszek od TAURON Wydobycie na targach DOM

06.02.2019

Produkty TAURON to sprawdzone paliwa, które pochodzą wyłącznie z polskich kopalń należących do Grupy TAURON: SOBIESKI, JANINA, BRZESZCZE. Podczas targów DOM firm będzie promować m.in. ekogroszek.

Studiokominki na targach Dom

Studiokominki na targach Dom

04.02.2019

Kwietniowe targi DOM to doskonała okazja do podjęcia decyzji o zmianach w mieszkaniu, a perspektywa ciepła z domowego kominka kusi każdego. Wśród wystawców tegorocznej edycji targów znajdzie się Studiokominki, która z pewnością zainteresuje każdego.


Patronat honorowy:

wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta

Partnerzy medialni

banner
banner