ogród i ty Sezon na ogrody rozpoczęty!

Drzewa, kwiaty, meble, ozdoby – wszystko, co potrzebne, aby nasze ogrody i balkony wyglądały zdumiewająco już niebawem w Targach Kielce. Ulubione wydarzenie miłośników zieleni odbędzie się od 7 do 9 kwietnia w Targach Kielce.

Wiosna nadciąga wielkimi krokami. To oznacza, że przygotowania do urządzania ogrodów, balkonów i tarasów czas zacząć. Z myślą o wszystkich, którzy kochają zieleń po raz kolejny odbędą się Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY.

Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą architektów ogrodów i firm projektujących tereny zielone. W czasie wystawy prezentowane będą również meble ogrodowealtanydomki letniskowemała architektura oraz ogrodzenia. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z nowościami od producentów i dystrybutorów rzeźb, lamp, oświetlenia oraz systemów nawadniania ogrodów. Jak co roku będzie można zakupić drzewa, kwiaty cięte, rośliny doniczkowesadzonki, cebulki i krzewy. Podczas targów, w specjalnej Strefie Ekspertów będzie można skorzystać z bezpłatnych porad architektów ogrodów.

Więcej


Aktualności

Dominik Strzelec na targach DOM

Dominik Strzelec na targach DOM

22.04.2018

Dominik Strzelec odwiedził targi Dom oraz Ogród i Ty. Prowadzący program „Usterka” oraz „Odlotowy ogród”, ambasador marki Budmat, jest gościem specjalnym stoiska Krismar. Gwiazda podpowiedziała zwiedzającym Targi Kielce, jak wybierać firmy budowlane i na co zwrócić szczególną uwagę.

Ogród i Ty – jakie rośliny kupisz podczas targów?

Ogród i Ty – jakie rośliny kupisz podczas targów?

20.04.2018

Gorące słońce i piękne, błękitne niebo – idealna pogoda do pracy w ogrodzie. Czy wiesz, jakie kwiaty czy krzewy są w tym sezonie najmodniejsze? O działkowe trendy pytaliśmy wystawców targów Ogród

Podaj cegłę, podaj cegłę… Targi Dom rozpoczęte!

Podaj cegłę, podaj cegłę… Targi Dom rozpoczęte!

20.04.2018

Targi Dom otwarte! Ponad 200 firm czeka na zwiedzających w halach Targów Kielce. Wydarzenie świętuje 25 urodziny, a wystawcy przygotowali dla gości specjalne oferty.

Strefa doradztwa „Wnętrza dla Ciebie”

Strefa doradztwa „Wnętrza dla Ciebie”

19.04.2018

Budowa domu, remont mieszkania czy urządzania ogródka potrafią spędzić sen z powiek. Dzięki specjalistom, którzy, podczas targów Dom oraz Ogród i Ty zasiądą w specjalnej strefie doradztwa „Wnętrza dla Ciebie – Inspiracje 2018” nie będzie to już tak trudne!


Patronat honorowy:

 patr_ogrod


Partnerzy medialni

banner