dom targi mieszkaniowe 25 świeczek zdmuchniętych – targi Dom, Ogród i Ty zakończone.

Świętujące jubileusz 25-lecia targi Dom oraz Ogród i Ty zakończyły się w miniony weekend w Targach Kielce. Kielczanie mogli odwiedzić ponad 250 firmy z branży budowlanej i wykończeniowej, ale także producentów kwiatów i krzewów.

Targi Dom skierowane do wszystkich miłośników pięknych wnętrz. Mieszkańcy regionu, którzy planują remont lub kupili nowe mieszkanie i chcą je urządzić, mogli porozmawiać z wieloma firmami. Producenci  drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych zaprezentowali najnowsze kolekcje – od drzwi antywłamaniowych, przez magnetyczne aż po przesuwne – było w czym wybierać. Salony parkieciarskie prześcigały się w propozycjach paneli oraz drewnianych desek. Goście odwiedzający Targi Kielce najczęściej popularnością cieszyły się klasyczne, dębowe parkiety, ułożone w tzw. „jodełkę”.

Więcej

Aktualności

Ponadczasowa klasyka na targach Dom

Ponadczasowa klasyka na targach Dom

22.04.2018

Drewno od stuleci służy nie tylko do budowania domów, ale także do ich wykończenia. Meble, okna, a dziś przede wszystkim podłogi – to główne elementy wykonane z tego materiału, które dziś można spotkać w wielu mieszkaniach.

Dominik Strzelec na targach DOM

Dominik Strzelec na targach DOM

22.04.2018

Dominik Strzelec odwiedził targi Dom oraz Ogród i Ty. Prowadzący program „Usterka” oraz „Odlotowy ogród”, ambasador marki Budmat, jest gościem specjalnym stoiska Krismar. Gwiazda podpowiedziała zwiedzającym Targi Kielce, jak wybierać firmy budowlane i na co zwrócić szczególną uwagę.

Wnętrza dla Ciebie  - strefa ekspertów na targach Dom oraz Ogród i Ty

Wnętrza dla Ciebie - strefa ekspertów na targach Dom oraz Ogród i Ty

21.04.2018

Tysiące osób, które odwiedza targi Dom oraz Ogród i Ty szuka nie tylko materiałów budowlanych czy dodatków do mieszkania, ale przede wszystkim porad. W specjalnej strefie doradztwa goście targów mogą spotkać architektów i specjalistów do spraw wnętrz. O co najczęściej pytają kielczanie?

„Usterka" na targach Dom!

„Usterka" na targach Dom!

20.04.2018

Targi Dom oraz Ogród i Ty to nie tylko ciekawe firmy i niezwykłe oferty, ale także nietuzinkowi goście. Jednym z nich jest Dominik Strzelec – prowadzący program „Usterka” oraz „Odlotowy ogród”.


Patronat honorowy:

wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta

Partnerzy medialni

banner
banner